Різниця між будинком і котеджем

Різниця між будинком і котеджем

Багато людей прагнуть вибратися з квартир у власні будинки. Але будівництво - справа тонка і потрібно чітко розуміти всі визначення і нюанси. Здавалося б, будинок, котедж - яка різниця? А різниця є. Чи буде вигідно побудувати будинок або ж краще звести котедж? На скількох осіб розраховане майбутнє житло? Досить комфортно почуватимуться мешканці? Це дуже серйозні питання, які потрібно продумати на початковому етапі будівництва.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Будинок - визначень цього поняття багато: житло, будинок, одиниця поземельного володіння, кланова аристократична організація, етнічна група і багато іншого. Це говорить про те, що з давніх-давен людина потребувала і шукав свій будинок. Найсильніші члени спільноти, вожді, володіли кращими житловими умовами, а також почесним місцем у вогнища. Часи йшли, людина навчилася використовувати не тільки камені, але і дерево, бетон і інші матеріали, щоб звести собі нове житло, в якому буде зручно, а головне надійно і під захистом міцних стін.

Котедж - в класичному сенсі слова, це одно- або півтораповерховий будиночок, в якому другий поверх є мансардою.Класичний котедж повинен мати тільки передню і задню кімнату, подібно до того, як будували на Русі хати-пятістенка. В як обов'язковий елемент до котеджу відноситься і невелику присадибну ділянку. Найчастіше котеджі є невід'ємною частиною заміського пейзажу, але можуть будуватися і в межах міста. Найпростішим будматеріалом є цегла і природний камінь, але є і сучасні варіації з пінобетону і дерева. На другому поверсі зазвичай розташовується спальня, а перший займає кухня, вітальня, санвузол, котельня. Можна зробити гараж.

до змісту ↑

Порівняння

Так в чому ж різниця між будинком і котеджем? Очевидна відмінність, яке відразу впадає в очі - розміри. Котедж значно перевершує звичайний будинок по метражу. У сучасному розумінні котедж повинен мати метраж від 100 до 500 квадратних метрів, якщо вище - це вже садиба.

З точки зору зовнішнього оформлення котедж зазвичай набагато вишуканіші, ніж простий будинок. Всі комунікації знаходяться в самому котеджі. Крім того, до нього найчастіше додається упорядкована територія з ландшафтним дизайном.

Класичний приклад котеджу

В цілому, варто відзначити, що всі ці відмінності (крім розміру житлової площі) досить умовні і можна називати котедж будинком, а будинок котеджем, в цьому не буде істотної помилки.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Будинок зазвичай має площу до 100 кв. м., а котедж від 100 до 500 кв. м.
  2. Зовні будинок менш красиво оформляється, тоді як котедж часто виглядає вишуканіші.
  3. Будинок може не мати упорядкованої території з ландшафтним дизайном, а котедж повинен.
  4. В будинку можуть перебувати не всі комунікації, а котедж обов'язково повністю впорядкований.