Різниця між хостелом і готелем

Різниця між хостелом і готелем

Кожен турист потребує приміщенні для тимчасового проживання. Це може бути як затишна кімнатка в приватному секторі, так і величезні апартаменти в шикарному готелі. Вибір варіанту безпосередньо залежить від фінансових можливостей, якими володіє мандрівник. У даній статті ми наведемо порівняльну характеристику двох об'єктів розміщення, які користуються широкою популярністю серед сучасних туристів.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Хостел

Хостел - європейський спосіб розміщення, при якому гостю надається спальне місце в кімнаті без додаткових зручностей . Перший об'єкт подібного типу був заснований в Німеччині в 1909 році. Історично хостели представляли собою якийсь симбіоз російських дохідних будинків, європейських апартаментів і американських мотелів. Всі ці заклади ще сотні років тому пропонували невибагливим мандрівникам порівняно дешеве місце для ночівлі.

Номер в хостелі

Готель

Готель - сервісне підприємство готельного типу, що надає послуги з розміщення постояльців на певний термін. Дані об'єкти підрозділяються на безліч категорій залежно від зірковості, типу харчування, спрямованості і т. Д. Під готелем в Середні століття мався на увазі звичайний будинок в межах міста, в якому під час подорожей зупинялися знатні персони.Сучасний тип сервісних об'єктів склався лише в XIX столітті з настанням промислової революції.

Номер в готелі до змісту ↑

Порівняння

Перший варіант розміщення є бюджетним. Як правило, хостели не розраховані на тривале перебування і адаптовані швидше для невибагливої ​​молоді. Втім, в них також нерідко зупиняються спортивні команди, паломники і т. Д. В одній кімнаті можуть проживати кілька незнайомих між собою людей. Часом молодь заселяється в хостел цілою компанією, повністю викуповуючи багатомісний номер. Існує також можливість проживання в окремій кімнаті, але обійдеться це в кілька разів дорожче. В якому б номері ні зупинився постоялець, він змушений ділити з іншими гостями ванну, туалет, кухню і вітальню. Все це - приміщення загального користування. Тобто за фактом в оренду здається тільки ліжко. До слова сказати, левова частка хостелів відкривається в звичайних квартирах.

Таким чином, головна відмінність хостела від готелю приховано в його доступності. Другий варіант розміщення є набагато більш дорогим. Але і сервіс в ньому знаходиться на більш високому рівні. Готелі пропонують своїм гостям облаштовані номери з усіма зручностями. Нерідко у вартість проживання входить харчування і користування різними благами цивілізації: басейном, пляжем, баром і т. Д. Також за окрему плату постояльцям доступний широкий спектр додаткових послуг. Часто на території готелів розташовані пральні, перукарні, фітнес-клуби, конференц-зали та інші заклади. За рахунок цього їх можна назвати багатофункціональними об'єктами розміщення.

Наведена нижче таблиця дозволить отримати більш повне уявлення про те, в чому різниця між хостелом і готелем.

Хостел Готель
Бюджетний варіант розміщення для молоді Більш дорогий тип проживання для людей середнього та високого достатку
Проживання в загальній кімнаті Оренда індивідуального номера
Кухня, ванна, туалет і вітальня розраховані на всіх постояльців Санвузол присутній в кожному номері, харчування здійснюється в ресторані і часто входить в рахунок проживання
у своєму розпорядженні скромним номерним фондом, нерідко розміщується в звичайній міській квартирі Являє собою окремо розташована будівля з великим номерним ф ндом
Відсутність додаткових послуг Пропонує гостям широкий спектр різноманітних послуг