Різниця між обручем і хулахупом

Різниця між обручем і хулахупом

Яка дівчина не мріє про красиве талії і бездоганній фігурі? Ідеальним тренажером для тренування м'язів прекрасної статі вважається хула-хуп: щільний обруч, призначений для обертання. Чи є у даного інструменту щось особливе? Чому він отримав саме таку назву, а не залишився звичайним обручем? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Обруч - це кільцеподібний тренажер, створений на основі ПВХ, пластику, деревини або пустотілого металу, що використовується в якості спортивного снаряду, а також для індивідуальних тренувань. Діаметр даного інструменту - в межах 70-90 сантиметрів. Існує безліч видів тренажера, що володіють різним ефектом, а також професійні варіанти.

Хулахуп - це різновид обруча для схуднення, розробленого в 60-х роках минулого століття Артуром Меліна. Своєю назвою він зобов'язаний полінезійського танцю "hula" і англійському слову "hoop" (обруч). Існує кілька різновидів даного інструменту, оснащених масажними кульками, лічильником для кількості виконаних обертів.

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, обруч - це загальна назва групи тренажерів, які використовуються для масажу та розробки талії.Такий інструмент відомий дуже давно і зустрічався у різних народів. Крім того, обручем називають прикраса круглої форми, яке може бути розбірним або цільним. Хула-хуп - комерційний проект, запущений Артуром Меліна в 20-м столітті на хвилі підвищення популярності фізкультури.

Його створили з нуля, не маючи оригіналу, і запустили в продаж як засіб для схуднення. Тому обруч і хула-хуп можна вважати синонімами. На даний момент популярність тренажера дуже висока, так як його ефект доведений на практиці. Хула-хуп не тільки став одним з професійних снарядів художньої гімнастики, а й утворив цілу групу тренажерів. Вони можуть забезпечуватися роликами для масажу, лічильниками та іншими оснащенням.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обсяг. Обруч - більш загальне поняття, яке включає в себе групу предметів, в тому числі хула-хуп.
  2. Походження. Дерев'яний обруч був відомий у різних народів і використовувався як інструмент для танцю. Хула-хуп був винайдений в 60-і роки минулого століття і з самого початку був виключно комерційним проектом.
  3. Оснащення. Обруч - це звичайний коло, а хула-хуп може оснащуватися роликами для масажного ефекту, лічильником оборотів, бути розбірним.