Різниця між солянкою і розсольником

Різниця між солянкою і розсольником

Перші страви на основі наваристого і смачного бульйону люблять практично всі. Російська кухня багата рецептами супів, для приготування яких використовуються найрізноманітніші продукти: овочі, крупи, макаронні та м'ясні вироби. На особливу увагу заслуговують розсольник і солянка - перші страви з додаванням солоного огірка. Кожен з цих супів смачний по-своєму. Незважаючи на те, що в своєму складі обидва страви містять солоні огірки, список інгредієнтів і спосіб приготування розсольнику і солянки різний.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Солянка (селянка) - перша страва, яку вариться на м'ясному бульйоні з додаванням великої кількості різних м'ясних делікатесів.

Солянка

Рассольник - перша страва, зварене на м'ясному бульйоні з додаванням круп'яних виробів, картоплі та солоних огірків.

Рассольник до змісту ↑

Порівняння

Основа кожної солянки - м'ясний бульйон. Перша важлива складова цього супу - продукти з кислим, гострим і солоним смаками: огірки (обов'язково солоні), каперси, лимон, маслини. Деякі рецепти передбачають додавання квасу і грибів. Друга складова - різні м'ясні делікатеси. Це можуть бути копченості, варена ковбаса, шинка, сосиска, карбонат, відварене м'ясо кількох видів.Причому чим більше різних м'ясних продуктів, тим краще. Перед додаванням їх в солянку кожен делікатес необхідно нарізати. Завдяки тому що в цей суп кладеться багато інгредієнтів, він виходить дуже густим.

Обов'язкові компоненти кожної солянки - томатна паста, засмажкою з моркви з цибулею, рубана зелень (це можуть бути цибуля, кріп, петрушка) і велика кількість спецій.

Також солянка може бути рибної або грибний.

Подається солянка гарячої. У кожну тарілку кладуть часточка лимона і сметана (майонез).

Розсольник - суп середньої густини. Він готується на м'ясному бульйоні, в який додаються нарізану картоплю і перлова крупа (можна замінити рисової), солоні огірки. У суп можна покласти зажарку з цибулі і натертої моркви. Традиційний розсольник готується з яловичими нирками.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Солянка має більш виражений кисло-гостро-солоний смак завдяки наявності в ній каперсів, маслин, лимона, солоних огірків і великої кількості приправ.
  2. Солянка вариться на м'ясному бульйоні, в який додаються нарізані м'ясні делікатеси. Традиційний розсольник готується на м'ясному бульйоні з яловичими нирками. Зараз існує багато рецептів, в яких нирки не використовуються.
  3. В солянку кладеться томатна паста, в розсольнику цього інгредієнта немає.
  4. Солянка має більш густу консистенцію, ніж розсольник.
  5. В солянку не кладуть крупа і картопля.