Різниця між мелірування і колорування

Різниця між мелірування і колорування

У сучасній індустрії краси постійно з'являються все нові процедури і техніки, що використовуються для створення модного, елегантного, незабутнього образу. Розібратися в тонкощах перукарського мистецтва або особливості роботи стилістів сьогодні здатна далеко не кожна прекрасна леді, що вже говорити про представників сильної статі ... Чим, наприклад, відрізняється мелірування від колорирования? Назви начебто на слуху, а ось що вони насправді означають? Спробуємо з'ясувати.

Зміст статті

  • Мелірування
  • Колорирование
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Мелірування

Мелірування - це процес освітлення кількох окремих пасм волосся. Відповідно, майстром-перукарем обробляється не вся шевелюра, а тільки деякі пасма, причому вибираються вони із загальної маси волосся згідно певним принципом, а їх товщина і ширина варіюються. Під час даної процедури застосовуються спеціальні знебарвлюючі хімічні препарати, які здатні видаляти наявні в волосі натуральні пігменти, внаслідок чого, власне, і відбувається освітлення на кілька відтінків. Інтенсивність освітлення пасм може бути різною, завдяки чому досягається природна "гра світла" на волоссі, що нагадує сяйво сонячних відблисків. Цікаво, що в темному волоссі міститься більше природного фарбувального пігменту, ніж у світлих, тому темне волосся набагато важче піддати освітленню.Рекомендується робити мелірування при природному кольорі волосся від русявого до світло-каштанового. На шевелюрі від темно-каштанового до чорного кольору мелірування виглядає занадто контрастно і, як наслідок, неприродно. А основна мета цієї процедури - надання зачісці натурального "природного" виду, щоб домогтися ефекту нерівномірно вигорілих на сонці волосся. Мелірування роблять як в салоні, так і в домашніх умовах, продаються навіть спеціальні набори з усім необхідним для цієї процедури.

Мелірування до змісту ↑

Колорирование

Колорирование - більш складний процес, що дає до того ж і більш екстравагантний результат. Це процедура фарбування волосся або окремих пасом в різні, часто контрастні, кольору, що вимагає певного професіоналізму при виконанні. Волосся не освітлюються, а, навпаки, насичуються кольором, що дозволяє створити запам'ятовується креативний образ. У більшості випадків використовуються 2-3 відтінки, але бувають і особливі варіанти колорування, при яких можливе застосування до 20 відтінків різних кольорів. Колорування допустимо робити і на мелірованого, і на нефарбованих волоссі. Якщо природний колір шевелюри занадто темний, майстер попередньо освітлює пасма, а потім вже забарвлює їх. При колорировании перукар розподіляє волосся на зони, потім з зон вибираються пасма, які фарбуються окремо в потрібні кольори. Важливо стежити за тим, щоб кольори не змішувалися один з одним. Обробляється як вся маса волосся, так і її частину. Колорування здатне зробити ефектною просту стрижку або виділити структуру складної зачіски. Зачісуючи волосся на одну або на іншу сторону, можна домогтися переваги одного з наявних в зачісці квітів.У домашніх умовах якісне колорирование здійснити вкрай складно, тому краще звернутися до компетентного і вмілому перукаря для досягнення необхідного результату.

Колорирование до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Мелірування - процес освітлення волосся, колорування - процедура їх фарбування в різні кольори (можливо, з попередніми висвітленням).
  2. При мелірованії небажаний різкий перехід відтінку між пасмами, при колорировании нерідко сусідства поруч радикально відрізняються один від одного кольорів.
  3. Мелірування підходить і юним дівчатам, які мріють домогтися природного ефекту вигорілих на сонці волосся, і літнім жінкам, охочим приховати сивину. Колорування більше до душі ефектним особам, які вирішили радикально змінити імідж і виділитися з натовпу.
  4. Мелірування можливо зробити як в салоні, так і в домашніх умовах. Якісне колорирование краще виконувати в салоні у перевіреного майстра, що спеціалізується на такого виду техніки.