Різниця між гамбургером і чізбургером

Різниця між гамбургером і чізбургером

Хто з нас не чув про фастфуді? Чого тільки не було сказано і написано про шкоду подібної продукції, але популярність гамбургерів, чизбургеров, картоплі фрі та кока-коли не падає. Люди люблять фастфуд за смак і швидкість приготування. Особливою любов'ю серед відвідувачів закладів швидкого харчування (а саме так перекладається слово fastfood ) користується гамбургер і його різновиди: чізбургер, фішбургери, чікенбургер, веджібургер і тофубургер.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Різниця між паельєю і різотто

Визначення

Гамбургер - вид закритого бутерброда з розрізаною вздовж круглої булки з котлетою, овочами, зеленню і різними соусами.

Гамбургер

Чізбургер - гамбургер з сиром.

Чізбургер до змісту ↑

Порівняння

Гамбургер - це настільки ж знаменитий символ Америки, як і статуя Свободи. До сих пір не існує єдиної думки, чому булка з котлетою називається саме гамбургером. Є дві найпоширеніші версії. Перша, більш романтична, оповідає про емігрантів з Німеччини, які і привезли в США цей смачний бутерброд. За другою, більш прозаїчною версією слово "гамбургер" походить від слова ham , що в перекладі означає "шинка".

Кругла булка з кунжутом і рубана котлета з яловичого фаршу - основні інгредієнти класичного гамбургера.До них додаються листя салату, овочі за смаком (це може бути скибочку свіжого або маринованого огірка, помідора, колечко болгарського перцю і ріпчастої цибулі, часточка кабачка) і соуси (кетчуп, майонез, гірчиця). В одному гамбургері міститься близько 255 ккал.

Чізбургер - це той же гамбургер, але до всього іншого в даному виді бутерброда з котлетою є ще і шматочок сиру. Саме завдяки цьому він і отримав свою назву, адже англійське слово cheese перекладається як "сир". Чізбургер трохи калорийнее гамбургера: в ньому міститься 300 ккал. За рахунок додаткового інгредієнта в своєму складі чізбургер коштує дорожче, ніж звичайний гамбургер.

до змісту ↑

Різниця між паельєю і різотто

  1. Гамбургер - це бутерброд з рубаною яловичої котлети, яку кладуть в розрізану навпіл круглу булку. Чізбургер - це вид гамбургера, в який крім котлети додається сир.
  2. Гамбургер коштує дешевше чизбургера.
  3. Гамбургер менш калорійний, ніж чізбургер (255 ккал проти 300 ккал).