Різниця між стрижкою боб і каре

Різниця між стрижкою боб і каре

Волосся дані природою кожній людині. Їх можна укладати в різні зачіски, фарбувати, завивати, ламінувати. Мода не стоїть на місці, породжуючи все нові стилі стрижок: каре, боб, драбинка і багато інших. Скільки людей, стільки й смаків, а, значить - зачісок. Але є дві, які залишаються завжди поза часом і часто стають модними трендами сезонів.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Стрижка боб - спочатку зачіска називалася просто "під хлопчика" і зовсім випадково увійшла в моду. Одного разу якась екстравагантна співачка і актриса на ім'я Ірен Кастл взяла і просто обрізала своє довге волосся, які були перешкодою на її виступах. Цей сміливий експеримент виявився настільки вдалим, що негайно новий стиль скопіювала сама Коко Шанель. Після цього, в числі послідовниць виявилася актриса Луїза Брукс і інші голлівудські зірки. З цього моменту почалося "хід бобу" по планеті. Цікаво, що спочатку ця стрижка була ступінчастою, з чубчиком, а довжина волосся не нижче підборіддя. В даний час є безліч різновидів бобу. Він зручний тим, що не вимагає складного догляду і можна щоразу створювати оригінальний спосіб, по-різному укладаючи волосся.

Стрижка Боб

Каре - зачіска середньої довжини. Для неї характерна пряма чубчик, волосся підстрижене нижче вуха по одній лінії. Дуже чітко виражена лінія волосся. Для створення каре іноді використовується спосіб градуювання, спрямований всередину. Є каре з видовженими передніми пасмами, овальним контуром, в двох кольорах, з загинаються вгору кінцями волосся. В цілому на сьогоднішній день придумано більше двох сотень варіантів каре.

Стрижка Каре до змісту ↑

Порівняння

Стрижка з чубком або без. Це дуже важливе питання, оскільки саме від нього багато в чому залежить, чи буде стрижка називатися боб або каре, так як в цьому полягає основна відмінність. У бобу немає чубчика, а ось для каре це обов'язковий атрибут, якщо брати класичне рішення.

Для бобу характерна градуювання, хоча і не є обов'язковим, а для каре скоріше не обов'язково.

Боб сам по собі більш об'ємний, а ось каре більш плоска стрижка.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Вважається, що боб більш хлопчачий зачіска, тоді як каре - більш жіночна.
  2. Боб не має чубчика, а каре так.
  3. Градуировка для бобу звичайна справа, а для каре скоріше рідкість.
  4. Боб виглядає об'ємним, а ось каре більш плоским.