Різниця між Гриппферон і Інтерфероном

Різниця між Гриппферон і Інтерфероном

Осінь - чудова пора року, не дарма ж її так любили поети і письменники. Однак саме осінь дарує нам чимало клопоту, адже в цей час починаються епідемії грипу. Сьогодні ми розглянемо два препарати, які використовуються для профілактики і лікування ГРВІ. У чому між ними різниця?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Гриппферон - це один з видів інтерферону. Препарат має дві місцеві форми випуску у вигляді назальних крапель і назального спрея, він може використовуватися тільки для закапування в ніс. Гриппферон - краплі в ніс, які застосовують при перших ознаках вірусних захворювань, або для профілактики під час епідемій, або просто в холодну пору року.

Гриппферон

Інтерферон - це низькомолекулярний білок, який своєю присутністю в організмі не дозволяє вірусу проникнути всередину і заразити людину. Інтерферон випускається в ампулах, які можна застосовувати для інгаляцій, або використовується для створення ідентичних препаратів місцевого застосування. До них відноситься Гриппферон і інші лікарські препарати. Інтерферон - загальна назва лікарського засобу, яке застосовується під час епідемій для профілактики або на самому початку розвитку вірусного захворювання в організмі людини.

Інтерферон до змісту ↑

Порівняння

Гриппферон є більш щадним ліками в порівнянні з Інтерфероном. Він показаний для будь-якого віку, а також під час вагітності та в період лактації. Препарат практично не має протипоказань і побічних ефектів. А ось Інтерферон призначається у випадках, коли необхідна екстрена та стовідсоткова допомогу в боротьбі з вірусом. Вагітним він вкрай небажаний. Хоч вікових обмежень не передбачено, але дітям можна застосовувати його тільки з особливою обережністю. Також Інтерферон має дуже багато протипоказань і побічних ефектів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Гриппферон - вдосконалене ліки місцевої дії, аналог інтерферону. Використовується під час епідемій і в міжсезоння, коли така велика ймовірність вірусних інфекцій, а також для профілактики при адаптації дитини до дитячого садку, школі. Інтерферон - це загальна назва речовини. В оригінальному вигляді призначається лише в деяких випадках.