Різниця між готами і емо

Різниця між готами і емо

Готи, панки, рокери, емо, хіпі, скінхеди - всі ці субкультури різняться не тільки по пропагованим принципам і зовнішніми проявами, а й за стилем життя як такого. Але якщо хіпі від скінхеда ми відрізнити без праці, то готи і емо мають чимало спільних рис. Спробуємо внести ясність і розмежувати ці напрямки.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Готи - субкультура, що з'явилася внаслідок панк-руху в Великобританії в кінці 1970-х років.

Емо - молодіжна субкультура, що виникла в 1980-х роках в США завдяки прихильникам однойменного стилю музики.

до змісту ↑

Порівняння

Термін "емо" походить від прикметника "емоційний". Головним правилом для представників даної субкультури є відкрите вираження своїх почуттів. Найчастіше це ранимі і навіть депресивні люди, яким властиво чуттєве світовідчуття. Емо нерідко порівнюють з субкультурою готовий, що викликає відвертий протест як у тих, так і у інших. Їх основними подібностями вважаються любов до чорному одязі, романтизація смерті і депресивність. Однак і відмінностей між ними теж чимало. Так, для готовий характерна так звана цвинтарна естетика - вони часто увешивают себе різними амулетами у вигляді хрестів, черепів, павуків і т. Д. Емо ж вважають за краще доповнювати свій образ різнобарвними браслетами, великими бусами, напульсниками, значками.

Гот

Субкультура готовий представлена ​​людьми у віці від 15 до 45 років, а часом і старше. Емо ж - чисто молодіжна субкультура, поширена серед підлітків. Зовнішній вигляд підлітків-емо відповідає їхньому віку: одяг з дитячими малюнками та масивні прикраси у волоссі, м'які іграшки як постійні супутники представників даної субкультури. Іміджу готовий відповідає чорний колір в одязі, емо ж розбавляють його життєрадісним рожевим. Перші носять довге розпущене волосся, другі віддають перевагу коротких стрижок з косою рваною чубчиком, яка доходить до кінчика носа і закриває одне око.

Емо

Таким чином, емо, на відміну від готовий, не можна назвати культурою з суто негативною енергетикою. Хоча її представники і мають трохи депресивний світосприйняття, але в глибині душі визнають, що світ веселий і яскравий. Крім того, емо не вітають звернення до темних сил і містики. Вони прагнуть до спокійного і мирного існування. Готи - більш жорстка субкультура, яка цікавиться всім, що має якесь відношення до смерті. Її представники вважаються затятими прихильниками правди, люблять розмірковувати і намагаються глибоко осмислити дійсність. Вони завжди намагаються відстояти свою думку і довести, що їх позиція має право на існування. Емо ж - ранимі особистості, які не здатні протистояти негативу з боку.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Субкультура готовий представлена ​​людьми у віці від 15 до 45 років, емо ж - чисто молодіжна субкультура, поширена серед підлітків.
  2. Для готовий характерна так звана цвинтарна естетика - амулети у вигляді хрестів, черепів і т. Д.Емо доповнюють свій образ різнокольоровими аксесуарами, напульсниками і значками.
  3. Готи пропагують виключно чорний колір в одязі, емо розбавляють його життєрадісним рожевим.
  4. Готи носять довге розпущене волосся, емо віддають перевагу коротких стрижок з косою рваною чубчиком, яка доходить до кінчика носа і закриває одне око.
  5. Готи - більш жорстка субкультура, яка цікавиться всім, що має якесь відношення до смерті. Емо ж, незважаючи на свою депресивність, в глибині душі визнають, що світ досить веселий і яскравий.
  6. Готи вважаються затятими прихильниками правди, які прагнуть всіляко відстояти свою точку зору. Емо - ранимі особистості, які не здатні протистояти негативу з боку.