Різниця між гейнером і протеїном

Різниця між гейнером і протеїном

В світі спорту, а особливо спорту професійного, досягнення важливі. Всі ми це розуміємо. Але дана стаття розрахована також і на тих людей, які хотіли б прискорити нарощування м'язової маси і подумують про те, щоб крім тренувань підкріплювати організм прийняттям гейнера або протеїнів.

Щоб розібратися, що таке гейнер, досить простежити етимологію (походження) терміну, який стався від англійського дієслова "to gain" - одним зі значень якого є "набирати вагу". Для цього гейнери і потрібні - це суміші білків і вуглеводів з вітамінним преміксом. Білки братимуть участь в безпосередньому освіту м'язової тканини, щоб ваші тренування стали ще більш ефективні, а вуглеводи, що становлять основу гейнера, будуть давати енергію, щоб тренування тривало довше.

Протеїн - це інша назва білка, також так називають напої, практично повністю складаються з білка. У них майже немає вуглеводів, це їх основна відмінність від гейнери, в яких більше половини маси становлять саме вуглеводи.

Тому такий напій, як гейнер - це зброя подвійної дії (а якщо взяти до уваги вітаміни, то і потрійного). Але є і підступ, адже вуглевод мають звичку відкладатися у вигляді жирової тканини, тому якщо вже ви приймаєте гейнер, тренуватися потрібно буде посилено.З цієї причини його не рекомендують людям, схильним до повноти.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В гейнере багато вуглеводів, а в протеїні - білків
  2. Гейнер допомагає набрати вагу взагалі і заряджає енергією, а протеїн діє цілеспрямовано на м'язові тканини.