Різниця між одним і приятелем

Різниця між одним і приятелем

Усім нам добре відомо, що справжнім другом вважається людина, готова ділити з тобою радості і печалі, здатний прийти на допомогу у важкий момент. Але як же визначити, кого можна назвати другом, а хто є просто приятелем? Спробуємо відшукати відповідь на це актуальне питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Друг - людина, пов'язана з будь-ким дружбою.

Приятель - близький знайомий.

до змісту ↑

Порівняння

Друг - це та людина, з яким існує певна внутрішня близькість, в підтримці якого можна бути впевненим на всі сто відсотків. В основі дружніх відносин - досить давнє знайомство і регулярне спілкування, засноване на обговоренні почуттів і переживань один одного. Приятелювання ж має на увазі під собою гарне знайомство і задоволення від поверхневого спілкування з людиною. Однак воно не пов'язане з бажанням довіряти свої таємниці, відкривати душу і розраховувати на підтримку з боку приятеля.

Нерідко приятелювання служить проміжною стадією між знайомством і дружбою. Адже перш ніж довіряти людині, необхідно поспілкуватися з ним достатня кількість часу, оцінити його поведінку в різних ситуаціях. З другом годі й бачитися тривалий часовий проміжок, однак при зустрічі у вас все одно знайдеться безліч спільних тем.Якщо ж приятелі довго не спілкуються один з одним, то, найімовірніше, їх відносини зійдуть нанівець.

Також вважається, що справжній друг буває один, в крайньому випадку - кілька. А приятелів по життю може бути безліч. Це своєрідні попутники, що рухаються з вами в одному напрямку, але здатні змінити маршрут без попередження. Щира дружба має на увазі під собою безкорисливу моральну підтримку, співпереживання і взаємодопомогу. Справжній друг просто не здатний на зраду і підлість. Перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, він буде щиро співпереживати вашому горю і не менш щиро радіти вашим перемогам.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Друг - це та людина, з яким існує певна внутрішня близькість, в підтримці якого можна бути впевненим на всі сто відсотків. Приятелювання ж являє собою просто гарне знайомство і задоволення від спілкування з людиною.
  2. Другу можна довірити всі свої почуття і переживання, з приятелем ж не будуть зачіпатися занадто глибокі теми.
  3. Дружба має на увазі під собою довгострокове знайомство і регулярне спілкування, тоді як приятель - це недавній знайомий, періодично з'являється у вашому житті.
  4. Справжній друг буває один, часом - кілька. Приятелів по життю може бути безліч.
  5. Друг відкритий для безкорисливої ​​моральної підтримки і співпереживання і не здатний на підлість і зрада, чого не скажеш про приятеля.