Різниця між папкою і портфелем

Різниця між папкою і портфелем

Багато ділові люди рано чи пізно постають перед питанням: "у чому зручніше переносити важливі папери?". Дипломати, портфелі, кейси або ж звичайні папки - якого з аксесуарів віддати свою перевагу? Щоб відповісти на це питання, постараємося знайти відмінності між двома найбільш популярними предметами з цього списку, а саме папками і портфелями.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Портфель - жорстка прямокутна сумка для носіння книг і паперів з відкидною кришкою.

Папка - виріб, призначений для зберігання паперів і документів.

до змісту ↑

Порівняння

Портфель - це в першу чергу сумка, що служить для перенесення документів. Як у будь-який сумки, у нього є невелика ручка-тримач. Папка ж використовується переважно для зберігання паперів, адже переносити в ній документи не надто зручно. Система відкривання папки нагадує книгу. Портфель має зручною кришкою, що відкидається і замком. Одним з характерних відмінностей також є місткість цих аксесуарів. У портфель увійде чимало паперів і додаткових елементів. Як правило, він оснащений декількома відділеннями і невеликими кишеньками для канцелярського приладдя. Папка ж має досить компактні розміри і вміщує в себе набагато менше паперів. Її з легкістю можна розташувати на робочому столі, чого не скажеш про стандартний портфелі, який все ж є різновидом сумки.

Портфель

Останнім часом все більшою популярністю серед бізнесменів, студентів і викладачів користуються так звані папки-портфелі, що поєднують в собі функції обох аксесуарів. Вони відрізняються особливою легкістю і компактністю. Папки-портфелі служать для зберігання і транспортування паперів і мають зручною ручкою, а також блискавкою, розстібається по всьому периметру. Будь-яка людина зможе підібрати для себе найбільш прийнятний варіант даного аксесуара в залежності від цінової категорії. Вони можуть виконуватися як з пластика, міцної непромокаючої тканини або шкірозамінника, так і з натуральної шкіри. Всі ці матеріали стійкі до атмосферних опадів і придатні для використання в будь-яку погоду.

Папка до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Портфель є різновидом сумки, призначеної для перенесення книг і документів. Папка використовується переважно для зберігання паперів.
  2. Портфель має відкидною кришкою, папка ж відкривається по типу книги.
  3. Портфель оснащений зручною ручкою для перенесення, тоді як стандартна папка такої ручки не має.
  4. Портфель має більшу місткістю.
  5. Завдяки своїм компактним розмірам папка може вільно розміщуватися на робочому столі.