Різниця між флемоксин і амоксицилін

Різниця між флемоксин і амоксицилін

Коли лікар призначає антибіотики, слід уважно поставитися до його рекомендацій, адже від цього можуть залежати здоров'я і життя пацієнта. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чим один антибіотик відрізняється від іншого, на прикладі флемоксин і Амоксициліну.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Амоксицилін - це напівсинтетичний антибіотик, має сильну бактерицидну дію відносно грампозитивних мікробів. Він впливає безпосередньо на клітинну оболонку бактерії, руйнуючи її. Використовується для лікування захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів, а також урологічних та гінекологічних інфекцій.

Амоксицилін

Флемоксин Солютаб - дженерик Амоксициліну. Це кислотостійкої антибіотик, він відноситься до групи напівсинтетичних пеніцилінів широкого спектра дії. Діюча речовина - амоксицилін, руйнується пеніциліназою. В організмі препарат порушує опору клітинної стінки під час росту і ділення клітини. Зберігає високу активність по відношенню до грампозитивних і грамнегативних мікробів, менш активний до протеус, стафілококів, хелікобактер.

Флемоксин Солютаб до змісту ↑

Порівняння

Амоксицилін випускається в таблетках з певною дозуванням і найчастіше застосовується в дорослому практиці, оскільки він може руйнуватися під впливом кислоти в шлунку.Особливістю лікарської форми Солютаб є швидка абсорбція в шлунково-кишковому тракті і практично повне (більш 90%) всмоктування. Препарат не змінює абсорбції діючої речовини, навіть якщо приймати його під час їжі. Максимальна концентрація його в плазмі крові спостерігається через 1-2 години після прийому, причому в цьому випадку вона набагато більше, ніж при прийомі нерозчинної форми цього антибіотика.

Таблетки Флемоксин Солютаб мають приємний лимонно-мандариновий смак, їх потрібно приймати не розжовуючи до або після їди. Таку таблетку також можна ділити на декілька частин і розжовувати, запиваючи водою, а можна розчиняти в воді і пити. Так, якщо взяти 20 мл води, то вийде сироп, а якщо 100 мл води - вийде суспензія. Препарат випускається в основному в таблетованій формі, цифра на таблетці вказує на вміст у ній Амоксициліну.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Флемоксин Солютаб - це напівсинтетичний антибіотик, дженерик Амоксициліну. Амоксціллін - це напівсинтетичний антибіотик (діюча речовина Амоксициллин).
  2. Флемоксин має особливу лікарську форму Солютаб, яка дозволяє препарату швидко абсорбуватися в шлунково-кишковому тракті. Амоксицилін випускається в таблетках і може частково втрачати свої бактерицидні властивості в шлунково-кишковому тракті.
  3. Флемоксин Солютаб коштує дорожче, амоксицилін - в кілька разів дешевше.