Різниця між вудкою і спінінгом

Різниця між вудкою і спінінгом

Як завоювати прихильність чоловіка? Сьогодні для цього мало гарненькою зовнішності. Адже одна справа - спокусити, і зовсім інша - утримати чоловіка поруч з собою. Жінки, які дещо в цьому тямлять, стверджують, що є кілька секретів: ніколи не відгукуватися погано про його маму, відноситься до його машині, як до живої істоти, і, нарешті, навчиться відрізняти вудку від спінінга. Жарти-жартами, але, якщо чесно, навіть не всі чоловіки здатні це зробити. Саме тому ми пропонуємо вам розібратися, чи є відмінності між вудкою і спінінгом.

Зміст статті

 • Історія
 • Конструкція
 • Спосіб лову
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Історія

Прототип сучасної вудки виник ще в первісному суспільстві, коли назріла необхідність лову риби для прожитку. З плином часу вудка поліпшувалася, ставала більш непомітною, так як риба ставала все більш полохливої. Вудка застосовується на мілководді, нею можна вудити і з човна, і з берега.

Спінінг став відомий набагато пізніше. Вперше його стали використовувати в Англії з середини XIX століття. Спочатку закидається вона без застосування котушки.

до змісту ↑

Конструкція

Вудка складається з вудилища, волосіні і оснащення, в яку входять поплавок, грузила, гачок і інші.Довжина вудилища вудки може досягати п'яти метрів і важити при цьому 200г. Традиційно вудки виготовлялися з дерева, сьогодні ж вудилища роблять з пластика і навіть колотого бамбука. Звичайно, зараз є величезна кількість різновидів вудок, але принцип конструкції залишається незмінним, за винятком незначних відмінностей. Наприклад, в деяких вудки є котушка, але більша частина вудок відмінно обходиться і без них.

Вудка

Конструктивно спінінг полягає також з вудилища з кільцями, волосіні і котушки. Довжина вудилища спінінга коливається від 1 до 2 метрів. Вудилища має гнучкість і виготовляється зі скловолокна і вуглепластика. У спінінга немає поплавка - сигналізатора клювання, також відсутній і грузило, так як воно вбудовано в приманку.

Спінінг до змісту ↑

Спосіб лову

Так званий спосіб лову вудкою - це пасивний спосіб. Тобто потрібно закинути її і чекати клювання.

Ловля спінінгом принципово відрізняється, тому що приманка повинна знаходитися в постійному русі. Тому спінінг ідеально підходить для лову хижих риб, які не просто заковтують їжу, а полюють на неї.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Вудка відома людям з давніх-давен, а спінінгом широко стали користуватися тільки в XIX столітті.
 2. Конструкційні відмінності вудки від спінінга в тому, що останній не має поплавка, а грузило вбудовано в приманку.
 3. В спінінгу обов'язково присутній котушка, в вудці - немає.
 4. Вудилище вудки важче вудилища спінінга.
 5. Вудилище спінінга коротше вудилища вудки
 6. Вудку виготовляють з дерева, бамбука і пластика, для виготовлення спінінга застосовуються такі матеріали, як вуглепластик і скловолокно.
 7. Спінінг більшою мірою застосовується для лову хижих риб, в той час як вудка універсальна.