Різниця між фільмом і серіалом

Різниця між фільмом і серіалом

Такий вид кінематографа, як багатосерійні фільми або ж просто серіали, набув широкого поширення не тільки в нашій країні, але і по всьому світу. Дивлячись серію за серією, ми все більше занурюємося в сюжет картини, все з великим нетерпінням чекаємо її продовження. Тоді як звичайний фільм приковує нас до екрану всього на пару годин. Розглянемо основні відмінності фільму від серіалу.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Фільм - твір сучасного образотворчого мистецтва, що створюється за допомогою рухомих зображень.

Серіал - багатосерійне кіновитвір.

до змісту ↑

Порівняння

Поняття "серіал" виникло ще до появи телебачення. Спочатку в газетах друкувалися "романи з продовженням", трохи пізніше особливою популярністю стали користуватися радіосеріалами. У Бразилії спонсором подібної радіотрансляції стала компанія, що займаються виробництвом мила. Радіосеріалами йшли з перервою на рекламу, об'єктом якої і виступала продукція даної фірми. Звідси і пішов вислів "мильна опера".

Серіалом називається фільм, що складається з трьох і більше серій. Якщо для художнього фільму сценарій прописується заздалегідь, відомий кінець картини, то в серіалі сюжет розкручується по ходу дії.Тобто серіал вже знімають, а сценарій ще знаходиться в стадії розробки. Кількість серій часто залежить від попиту на дану стрічку - поки вона цікава глядачеві, буде зніматися продовження.

Існують два основних види серіалу: кіносеріалів і телесеріали. Перші відносяться до розряду застарілих напрямків, поширених в першій половині XX століття в США. Найчастіше сюжети кіносеріалів були взяті з коміксів і відомих радіопостановок. Найбільш популярними жанрами багатосерійних фільмів в США стали пригоди (серіали про Зорро і Тарзана) і наукова фантастика (Флеш Гордон). Що ж стосується телесеріалів, то в нашій країні вони представляють собою багатосерійні телевізійні фільми з чітко означеними сюжетними рамками або ж засновані на будь-якому літературному творі.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Серіалом називається фільм, що складається з трьох і більше серій.
  2. Сценарій художнього фільму прописується заздалегідь. Сюжет серіалу розкручується по ходу дії, а його сценарій розробляється вже в процесі зйомок.