Відмінність самки перепела від самця

Відмінність самки перепела від самця

Деякі люди мріють про те, щоб розводити перепелів і отримувати від них свіжі перепелині яйця. Ось тільки вирощувати цих домашніх птахів не так просто, особливо коли необхідно підібрати осіб різної статі. Як правильно розрізнити самців і самок перепелів і чи є у них якісь особливості в залежності від статі? Це питання ми висвітлимо в даній статті.

Самка перепела , яка відноситься до японського виду, має на грудях жовтувате неяскраве оперення з темними цятками, самка англійського перепела різниться по блакитнуватому кольором клоаки, в той же час самка кольорового типу не визначається по окрасу. Щоб її пізнати, фахівцям доводиться чіпати її живіт, оскільки кінчики її лобковихкісток широко розходяться в сторони. Крім того, всі самки перепелів кілька "мовчазні" на відміну від осіб протилежної статі, тобто не видають гучних звуків. І на довершення можна сказати про те, що самки перепела не мають в області клоаки спеціальної залози, яку можна промацати пальцями.

Самець перепела японського виду має на грудях дуже яскраве помаранчеве оперення, за яким його якраз і розрізняють фахівці. Якщо необхідно пізнати самця англійської перепела, то треба звернути увагу на клоаку, колір якої повинен бути рожевим.Що стосується самців кольорових перепелів, то, помацавши шкіру живота птиці, можна відразу визначити її стать, оскільки у самців лобкові кістки розташовуються поруч. Крім того, відмінною рисою всіх самців перепела є їх здатність видавати гучні, навіть кілька різкі звуки. І найголовнішою особливістю є те, що в області клоаки у самців є спеціальна залоза, що виділяє особливий секрет.

Отже, набуваючи перепелів для розмноження, необхідно відрізняти самців від самок, звернувши при цьому особливу увагу на особливості обох статей. Так, якщо планується купівля японських перепелів, то самець цього виду виглядає особливо яскраво, з помаранчевим оперенням на грудях, в той час як самка має жовтуваті пір'я з темними плямами. Якщо необхідно відрізнити особин англійської перепела, то колір клоаки підкаже вам правильне рішення: блакитний - у самки, рожевий - у самця. При придбанні кольорових перепелів основний акцент роблять на лобкових кістках, які у самки розходяться в різні боки, а у самця - немає. Крім того, всі самці перепелів мають особливу залозу в області клоаки, а у самок вона відсутня.

Відео

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. В залежності від виду самець переспівала яскравіше самки, його клоака рожевого кольору, а не синюватого, і його лобкові кістки не розходяться в сторони;
  2. Самець перепела періодично видає різкі гучні звуки, чого ніколи не робить самка перепела;
  3. В області клоаки у самця є особлива залоза, що виділяє спеціальний секрет, у самки цієї самої залози немає.