Різниця між жіночою та чоловічою зрадами

Різниця між жіночою та чоловічою зрадами

Роман на стороні вважається цілком нормальним явищем для багатьох чоловіків. Представники сильної половини людства нерідко змінюють своїх партнерок в надії, що це залишиться таємницею. А сучасні дами, дізнавшись про пригоди улюблених, схильні списувати все на хвилинну слабкість і дарувати їм прощення. Тоді як невірність з боку представниць слабкої статі сприймається як серйозне зрада, не варте поблажливості. Чим же зумовлене таке кардинально протилежне ставлення до жіночих і чоловічих зрад? Невже в їх основі лежать зовсім різні причини і емоції? Спробуємо розібратися, чим відрізняється жіноча зрада від чоловічої.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Жіноча зрада - порушення вірності партнеру з боку представниці слабкої статі. Найчастіше причиною такої поведінки стає незадоволеність існуючими відносинами. Жінці не вистачає уваги, чуйності, тепла, емоцій. Бажаючи заповнити недолік всього цього, дама вирішується на адюльтер. Сам факт зради дуже турбує жінку, адже вона, будучи берегинею домашнього вогнища, повинна дбати про добробут союзу. Похід на сторону змушує її мучитися докорами совісті, займатися самобичуванням. У більшості випадків представниця слабкої статі не може довго жити з почуттям провини і розповідає партнеру про те, що сталося.Як правило, все закінчується розривом відносин. Втім, жінки теж здатні на чисто фізіологічну зраду, засновану на сексуальний потяг. Але зустрічаються такі адюльтери набагато рідше.

Жіноча зрада

Чоловіча зрада - порушення вірності партнерці з боку представника сильної статі. У більшості випадків вона не має ніякого відношення до світлих почуттів. Це просто інтрижка на стороні, одиничний статевий акт, якому не надається серйозного значення. Чоловік вибирає об'єкт для адюльтеру, керуючись сексуальною привабливістю дами. Інші параметри грають другорядну роль. Представник сильної статі ретельно приховує свою зраду, сприймаючи її як спосіб емоційної і фізіологічної розрядки, не більше того. Навіть якщо чоловік заводить постійну коханку, він не поспішає розривати існуючі відносини, руйнувати стабільний союз. Таким чином, причиною адюльтеру стає зовсім не невдоволення партнеркою, а бажання розвіятися і внести в своє життя яскравих фарб.

до змісту ↑

Порівняння

Почнемо з аналізу причин, що штовхають людей в чужі обійми. Як вже говорилося вище, жінки змінюють через незадоволення існуючими відносинами. Їм не вистачає уваги, ласки, чуйності, турботи з боку партнера. Все це вони намагаються знайти в іншому чоловікові. Саме тому пані ретельно підбирають об'єкт для адюльтеру. Як правило, їм стає повна протилежність нинішньому партнерові. Якщо останній занадто грубий і неуважний, то новий обранець повинен бути, навпаки, ніжний і турботливий. Причому зважилася на зраду жінка вже підсвідомо готова до розриву існуючого союзу.Вона шукає в особі нового знайомого не так коханця, скільки потенційного чоловіка. Таким чином, пані йдуть на адюльтер з усією відповідальністю, прагнучи змінити своє життя. На відміну від чоловіків, вони практично ніколи не лягають в ліжко з партнером, до якого не відчувають почуттів.

Чоловіча зрада

Жінок дуже сильно турбує факт власної невірності. У більшості випадків вони не можуть приховувати його і тому визнаються партнеру в зраді. Звичайно, бувають і виключення з правил, коли дами йдуть на сторону з сексуальних мотивів і прагнення переконатися у власній привабливості. У подібному випадку вони ретельно приховують свої пригоди, не надаючи їм серйозного значення. Але це швидше виняток, ніж закономірність. Чи варто говорити, що жіноча зрада в порівнянні з чоловічою зустрічається нечасто. Оскільки вона є усвідомленим кроком і має на увазі наявність почуттів до нового партнера, такий вчинок прийнято вважати зрадою.

Головна відмінність жіночої зради від чоловічої полягає в тому, що представниками сильної статі рухає не розум, а інстинкти. Вони шукають різноманітності і ліки від нудьги. Коханка вибирається виходячи з її сексуальної привабливості. Таким чином, об'єктом адюльтеру може стати практично будь-яка зовні ефектна дама. При цьому чоловіки ретельно приховують свій зв'язок на стороні, не бажаючи руйнувати відносини з постійною партнеркою. У них існує чіткий розподіл осіб слабкої статі на жінок для душі і для тіла. У більшості випадків представники сильної статі цілком задоволені існуючим союзом і просто хочуть внести у своє життя трохи пікантності. У сучасному суспільстві сформувалося досить легке ставлення до чоловічих зрад.Зважаючи на відсутність душевної зв'язку з коханкою їх сприймають як легкі інтрижки, не тягнуть за собою серйозних наслідків.

Підіб'ємо підсумок, в чому різниця між жіночою та чоловічою зрадами.

Жіноча зрада Чоловіча зрада
Є усвідомленим кроком Представником сильної статі рухає не розум, а інстинкти
Причина: незадоволеність існуючими відносинами Причина: бажання урізноманітнити своє життя, внести в неї трохи пікантності
Дама ретельно підбирає партнера Об'єктом може стати будь-яка зовні ефектна жінка
зважилася на неї представниця слабкої статі підсвідомо готова до розриву існуючого союзу Чоловік задоволений постійними відносинами і не хоче припиняти їх
жінка учается докорами сумління і часто сама зізнається партнеру в невірності Представник сильної статі ретельно приховує зв'язок на стороні, не надаючи їй особливого значення
Вважається зрадою Сприймається як легка інтрижка
Виступає досить рідкісним явищем Зустрічається часто-густо