Різниця між виставкою і ярмарком

Різниця між виставкою і ярмарком

Якщо ви є власником бізнесу, робите який-небудь товар або робите послуги населенню, вам необхідна реклама. Можна помістити її на білборді, радіо, телебаченні, дати оголошення в газету. Іншим ефективним способом роздобути покупців є участь у виставках і ярмарках.

Ярмарок - захід короткострокове, час від часу повторюється і, як правило, проходить в одному і тому ж місці. На ярмарку представлені зразки товарів і послуг багатьох підприємств, що належать одній або кількох галузях.

Головний задум ярмарки - продемонструвати споживачеві більшість товарів і послуг, пропонованих даною компанією, поширити про себе інформацію і, по можливості, зробити висновок угоди.

Виставка - це, перш за все, демонстрація досягнень свого підприємства. Крім комерційного інтересу, виставка передбачає дискусії, обмін досвідом, пошуки нових ідей. Виставки часто обмежуються якоюсь однією тематикою і, як правило, кожен раз проводяться в одному і тому ж місці.

Зміст статті

  • Основна мета виставки та ярмарки
  • Предмет діяльності виставки і ярмарки
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Основна мета виставки та ярмарки

Керівники підприємств від ярмарки чекають, в першу чергу, укладення великих угод або контрактів, сподіваються на можливість оптового продажу свого товару (послуги).

Страсбурзька ярмарок в Москві

Головна мета виставки - продемонструвати свої досягнення, встановити нові контакти, проінформувати бізнес про своє існування, сподіваючись в подальшому на довгострокові і прибуткові відносини.

до змісту ↑

Предмет діяльності виставки і ярмарки

Ознайомлення з новинками в галузі, обговорення наукової інформації із залученням фахівців, підписання договорів і укладення угод - саме в цьому полягає предмет діяльності виставки.

Предмет діяльності ярмарки - організація реклами, надання послуги з укладання договорів, аналіз і підготовка інформації про товар.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. На виставку привозять зразки продукції. На ярмарок - саму продукцію.
  2. Мета виставки - самореклама з подальшим укладенням договорів. Мета ярмарку - продаж акредитуючої товару.