Різниця між кавою еспресо і іншими видами кави

Різниця між кавою еспресо і іншими видами кави

Кава - один з найбільш поширених напоїв в світі. Існує безліч методів його приготування. Основними вважаються метод еспресо, кава в турці і френч-прес.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Еспрессо - найбільш швидкий метод приготування кави за допомогою спеціальної кавомашини. Мелене зерно спресовують і продавлюють струменем гарячої води (88-91 ° С) під тиском в дев'ять атмосфер.

Кава в турці - один з найбільш древніх методів приготування цього напою. Мелене зерно проваривается на повільному вогні в спеціальному посуді - джезві (турці). Метод дозволяє додавати спеції і алкоголь, що створює неймовірну кількість варіацій смаків напою.

Френч-пресс - вдосконалений метод приготування кави "по-польськи". Кава заливається окропом в спеціальній посудині. Перфоровані сито дозволяє відокремити гущу від напою.

до змісту ↑

Порівняння

Найбільш важливий показник приготування кави - помел зерна. Усі три методи приготування мають різні показники.

Френч-пресс - грубий помел (так зване дроблення). Це дозволяє зерну не просочується крізь дрібну сітку перфорації. Для грубого помелу характерна найменший ступінь екстракції і, внаслідок довгого контакту з гарячою водою, - підвищений вміст кофеїну.Набув поширення через простоту приготування і відсутності необхідності спеціальних навичок і устаткування.

Кава в турці - дрібний помел, в пил. Метод має на увазі варіння кави протягом декількох хвилин при температурі від 80 до 95 ° С, що дозволяє провести максимальну екстракцію. У готовому продукті такого кави найбільший вміст кофеїну. Використання спецій і алкоголю дозволяє розширити асортимент до кількох тисяч видів цього напою.

Кава в турці

Метод еспресо - найбільш поширений в Європі і Америці. Використовується середній помел зерна. Кава засипається в спеціальний ріжок (холдер), після чого спресовується в "таблетку". Кава готується від 15 до 40 секунд, в залежності від виду напою. Відносно невисока температура варіння і короткий період контакту з водою не дозволяють виділитися здебільшого кофеїну. Найчастіше кавомашини забезпечені додатковим обладнанням (капучинатор, Стімер), що дозволяє робити різні види кави: з молоком, з алкоголем та іншими добавками.

Еспрессо до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Величина помелу для еспресо нехарактерна для інших методів виготовлення.
  2. Метод приготування еспрессо дозволяє звести до мінімуму контакт меленого зерна і гарячої води, що забезпечує невисокий вміст кофеїну.
  3. Метод приготування еспрессо має на увазі використання спеціального обладнання.