Різниця між емульсією і кремом

Різниця між емульсією і кремом

Зволожуючі креми є найпростішим і популярним засобом по догляду за шкірою. Також останнім часом особливим попитом серед жінок користуються так звані емульсії. Чим вони відрізняються від звичайного крему і чи підходять для щоденного використання? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Емульсія - препарат, в якому дрібні краплі однієї рідини розподілені у іншої рідини.

Крем - косметичний засіб для догляду за шкірою, створене на жировій основі з додаванням лікувальних речовин, масел і вітамінів.

до змісту ↑

Порівняння

Основою всіх кремів служать жири і вода. Як правило, функцію жирів виконують різні рослинні масла, ланолін, віск або мінеральні сполуки. Ця основа доповнюється всілякими лікувальними складовими (гормонами, вітамінами) і ароматичними компонентами (ароматизаторами, ефірними маслами). Емульсії відрізняються від кремів лише наявністю емульгаторів - речовин, що сприяють змішуванню масла і води, що знаходяться в звичайному кремі в незмішаному стані. Вони краще вбираються і здатні проникати в глибинні шари шкіри. Багато креми, по суті, можна назвати емульсіями, тоді як емульсію кремом не назвеш.

Емульсії бувають двох типів - вода в маслі або масло в воді. У перших складах масло служить дисперсної середовищем - в ній розподіляється вода.Це захисні і жирні живильні креми, а також косметичні маски. У другому випадку дисперсної середовищем є вода, а жир, в свою чергу, рівномірно розподіляється в ній. Це косметичне молочко, зволожуючі креми, креми-гелі.

Слово "крем" - спочатку англійського походження - можна перевести як "вершки". Перший крем, дійсно, зовні дуже нагадував жирні вершки. До його складу входили кутовий жир, мигдальне масло, віск і вода. Зараз же креми є найбільш поширеною лікарською формою, використовуваної для зволоження і пом'якшення шкіри. До їх складу входять різноманітні лікувальні речовини, вітаміни, а часом і ефірні масла.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. До складу емульсії входить емульгатор - речовина, що сприяє змішуванню масла і води. У кремі ж ці компоненти знаходяться в незмішаному стані.
  2. Емульсія краще вбирається і здатна проникати в глибинні шари шкіри.
  3. Багато креми є емульсіями, емульсію кремом назвати не можна.