Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал

Різниця між мотоциклами Дніпро і Урал

Легендарні і таємничі мотоцикли Дніпро і Урал ... Загадкові для більшості людей вони тим, що два мотоцикли різних заводів практично однакові з точки зору недосвідченого байкера . У всіх тонкощах, схожості і відмінності цих мотоциклів зможуть розібратися тільки досвідчені фанати двоколісної техніки. Як же бути недосвідченому мотоциклістові і просто цікавого людині? Прочитавши цей огляд, цілком можна скласти загальне уявлення.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Дніпро - український важкий мотоцикл виробництва Київського мотоциклетного заводу.

Мотоцикл "Дніпро"

Урал - важкий російський мотоцикл виробництва Ирбитского заводу.

Мотоцикл "Урал" до змісту ↑

Порівняння

В даному випадку варто почати з їх подібності: обидва мотоцикли мають один прототип - німецький BMW-R71. У 40-і роки XX століття випуск першої моделі радянського аналога німецького байка під індексом М-72 був налагоджений в Ирбите, а в 1951 р - і в Києві. Волею доль зараз ці міста розташовані в різних державах, що ще більше плутає обивателів в причинах подібності мотоциклів.

Незважаючи на гадану абсолютну схожість і взаємозамінність багатьох деталей, Дніпро і Урал все ж мають відмінності навіть у зовнішньому вигляді. Так, форми переднього крила, бензобака і здвоєного сідла у Дніпра і Уралу різні.

Якщо говорити про комплектуючих, то коробка передач Дніпра довше ураловскіх.Основна частина відмінностей криється в двигунах. Так, колінвал Уралу - складовою, нерозбірний, Дніпра - цілісний. Колінвал Уралу вважається більш невибагливим до важких умов експлуатації, а Дніпра - більш ремонтопрігодним, але варто враховувати відсутність повноцінного масляного фільтра.

маслосистема Дніпра вважається більш продуктивної, плюсом також є наявність сигнальної лампочки, що повідомляє про аварійний тиску масла. Насос Дніпра обладнаний редукційним клапаном, схильним до засмічення.

Циліндри Дніпра можуть бути алюмінієвими з гільзою і чавунними, Уралу - алюмінієвими з залитої в циліндр гільзою. Таку гільзу випрессовать не можна, а тільки вирізати. Алюмінієві циліндри краще відводять тепло.

Клапанні кришки Дніпра незграбні, Уралу - овальної форми. Головки циліндрів Уралу і Дніпра невзаємозамінні.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дніпро - важкий мотоцикл українського виробництва, який випускається в г. Киев.
  2. Урал - єдиний важкий мотоцикл російського виробництва, що випускається в м Ирбит.
  3. Основні відмінності в екстер'єрі - бензобак, переднє крило, здвоєні сідло.
  4. КПП Уралу коротше дніпровської.
  5. Коленвал Уралу - складовою, Дніпра - цілісний.
  6. У Дніпра є лампа тиску масла.
  7. Форми клапанної кришки мотоциклів різні, як і конструкція циліндрів.