Різниця між Диспорт і ботоксом

Різниця між Диспорт і ботоксом

Людині властиво турбується про свій зовнішній вигляд. Сучасна екологія, постійні стреси і процеси старіння змінюють нашу зовнішність, і, як правило, не в кращу сторону. Шкіра починає провисати, з'являються зморшки і складки. І, хоча кажуть, що зморшки прикрашають людини, нам все ж хочеться мати шовковисту і гладку шкіру, виглядати молодо і свіжо. Косметологія, народна медицина і пластична хірургія пропонують нам свої послуги. Новим віянням є використання ін'єкцій ботулотоксину. Існує два засоби, які виконують одну й ту ж функцію: Ботокс і Диспорт. І хоча кінцевий результат у них практично однаковий, це два абсолютно різних препарату. Проаналізуємо основні відмінності диспорта від ботокса.

Зміст статті

  • Визначення
  • Особливості виробництва
  • Тривалість ефекту
  • Протипоказання
  • Побічні ефекти
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Виникнення Ботокса вельми незвично. У 1820 році кілька німців загинули в результаті вживання вареної ковбаси. Дослідження показали, що причиною був харчової ботулізм. Ця історія поклала початок вивченню цієї бактерії.А в 1944 році був виділений токсин, який блокує нервово-м'язову передачу і на деякий час розслабляє м'язи. Уже в 1989 році Ботокс використовували для лікування косоокості та при спазмах очних м'язів. Набув поширення, насамперед, на території США, одним з перших, ін'єкції Ботокса зробив американський президент Рональд Рейган.

Диспорт - це теж форма ботулотоксину, принцип дії якої аналогічний дії Ботокса. Диспорт вже багато років популярний в країнах Європи і 26 країнах світу і є єдиним, але дуже серйозним конкурентом Ботокса, поступаючись йому на 10% в ціні. Крім того, існує думка, що Диспорт надає кілька кращий ефект.

до змісту ↑

Особливості виробництва

Препарат "Ботокс" випускається американською фірмою Allergan, на основі штаму бактерії ботулінум типу А. "Диспорт" проводиться французькою фірмою Beafour-Ipsen-Speywood і штам бактерій, що використовуються при виробництві, тримається в таємниці. Ясно тільки одне, що склад цих препаратів різний. Різна і їх дозування, при ін'єкціях кількість препарату "Диспорт" потрібно більше, ніж Ботокса для досягнення аналогічного результату. Але це співвідношення відноситься тільки до дозі, а не до ефективності препарату.

до змісту ↑

Тривалість ефекту

Найбільший ефект після використання Ботокса триває не менше 12 тижнів, в той час як Диспорт ефективний тільки протягом двох місяців.

Щоб результат застосування будь-якого з цих препаратів виявився довготривалий, слід провести 2-3 ін'єкції за рік.

до змісту ↑

Протипоказання

Ботокс протипоказаний пацієнтам з міастенією, запальними процесами і інфекційними захворюваннями, схильністю до алергічних реакцій.

При ін'єкціях Ботокса заборонено приймати антибіотики і зловживати алкоголем. Крім того, якщо ви вагітні або годуєте дитину грудьми, то і Ботокс і Диспорт лікарі відмовляться працювати. До речі, при застосуванні Диспорта, крім вагітності, протипоказанням є тільки загострення хронічних захворювань.

до змісту ↑

Побічні ефекти

При ін'єкціях цих препаратів побічні ефекти проявляються вкрай рідко, а якщо і бувають, то, як правило, в незначній мірі. В основному, це головний біль, нежить, біль у горлі, невеликі алергічні реакції, набряки повік, нудота.

Трапляються і більш серйозні випадки, що вимагають негайного звернення до лікаря. Це болю в грудях, проблема з ковтанням, сухість або двоїння в очах, набряк.

Існує думка, що при використанні Диспорта може спостерігатися більшу кількість побічних ефектів. Однак дослідження показали, що це не так.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Ботокс і Диспорт - різні за складом і способом застосування препарати, які виконують одну й ту ж функцію - розгладження зморшок.
  2. Відрізняються дозування цих препаратів, необхідні для досягнення однакового ефекту.
  3. При менших протипоказання до застосування Диспорта, ймовірність побічних ефектів у них однакова.