Різниця між різними версіями windows 7

Різниця між різними версіями Windows 7

Операційна система Windows 7 надійшла в продаж в кінці 2009 року на зміну Windows Vista, а за останніми даними вже є найбільш використовуваною операційною системою в світі. З точки зору зовнішнього вигляду вона багато в чому схожа на свою попередницю, вирішує ряд проблем, що існували в Windows Vista, але і піддається значній критиці за низкою пунктів. Так, наприклад, Майкрософт заявляла, що нова операційна система буде значно швидше попередньої, однак, цього не сталося.

Операційна система Windows 7 виходить в шести версіях:

  1. Початкова (Starter)
  2. Домашня базова (Home Basic)
  3. Домашня розширена (Home Premium)
  4. Професійна (Professional)
  5. Корпоративна (Enterprise)
  6. Максимальна (Ultimate)

Давайте розглянемо, в чому полягають основні відмінності між цими шістьма версіями Windows 7.

Початкова версія розповсюджується виключно в встановлених варіантах і призначена тільки для випуску в країнах, що розвиваються . Вона не містить Windows Aero - графічного інтерфейсу, характерного і для попередньої версії операційної системи, що включає в себе прозорість вікон, анімацію при відкритті і закритті і т. Д. У початковій версії відсутні майже всі можливості, крім базових. Вона є найпростішою і найдешевшою версією Windows 7. Єдина з усіх версій, Початкова (Starter) не має 64-бітової версії (у нас Ви також можете прочитати про відміну 64-бітових операційних систем від 32-бітових ).

Чим далі за списком, тим більше зростають функціонал і ціна операційних систем. Слід зазначити, що Корпоративна версія (Enterprise) не продається приватним особам, а продається тільки з корпоративних ліцензій.

Самою "навороченной" версією є Максимальна (Ultimate), яка володіє всіма з можливих в Windows 7 опцій. До речі, вона ще відрізняється ще й найбільшою ціною - 220 доларів США.

Нижче наведена таблиця порівняння характеристик версій Windows 7 для більш докладного вивчення. Упевнений, вона не повинна залишити у вас питань щодо відмінностей версій Windows 7.

натисніть на картинку для збільшення