Різниця між алмазом і діамантом

Різниця між алмазом і діамантом Якщо середньостатистичному мешканцю Росії задати питання: "Чим відрізняється алмаз від голив Ліант? " навряд чи ми почуємо, як все відповідають на це питання правильно, незважаючи на те, що відповідь досить проста. Для нас це або синоніми, або слова, що позначають зовсім різні камені - що невірно в будь-якому випадку.

Зміст статті

Визначення

  • Висновки Topinfoweb.com. ru
Визначення

Алмаз

- це одна з форм-модифікацій вуглецю. Вона кубічна і характеризується добре впорядкованої кристалічною решіткою, на відміну, наприклад, від графіту, хоча останній має точно такий же склад! Але атоми вуглецю в алмазі розташувалися так, що нашому погляду з'явився гарний, правильний камінь. Мало хто знає, що в тому вигляді, в якому алмаз знаходиться в природі, він не представляє великої естетичної цінності: так, він надзвичайно твердий, володіє феноменальною теплопровідністю, але на вигляд він досить тьмяний. Тому, щоб його межі заграли на сонці, щоб усередині них набагато збільшилася кількість відображень, його огранювати і перетворюють в готовий продукт - діамант. Так, діамант - це ювелірно оброблений алмаз, який також володіє всіма його властивостями і характеристиками, тільки виглядає значно привабливіше, що різко збільшує його вартість.Настільки, що сьогодні це один з найдорожчих дорогоцінних каменів. При цьому, думаю, не викликає сумнівів той факт, що алмаз і діамант знаходять різне застосування: алмаз застосовується в промисловості та медицині, а діамант - тільки в ювелірній справі.

Алмаз в первозданному вигляді до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Алмаз - природний мінерал в своєму первозданному вигляді, а діамант - це оброблений алмаз

  1. Алмаз не володіє вигідними естетичними характеристиками, на відміну від діаманта
  2. Вартість діаманта вище, ніж вартість необробленого каменю алмазу
  3. Діаманти застосовують тільки в ювелірному мистецтві, а алмази - на виробництві, наприклад, в якості деталей механізмів.