Відмінність позбавляючи від алергії

Відмінність позбавляючи від алергії

Іноді батьки помічають на шкірі у дітей дивні плями рожевого кольору, походження яких ставить їх в глухий кут. Цілком природно, що вони тут же починають дзвонити лікарям або записуватися на прийом в поліклініку для того, щоб з'ясувати, що це за захворювання: лишай або алергія.

Зміст статті

  • Визначення
  • Відмінність
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Лишай - це одна з різновидів дерматозів, він відноситься до найбільш поширених захворювань. Хоча б раз у житті він зустрічається у 90% всіх дітей. Під визначення "лишай" потрапляє ціла група шкірних захворювань, причиною яких можуть бути грибки або віруси, але основним аспектом його прояви в організмі людини вважається знижений імунітет. Досить часто причиною до появи позбавляючи служить переохолодження організму. Оскільки різновидів даного дерматозу сила-силенна, необхідно діагностувати кожен випадок з метою призначення найбільш ефективного лікування. Незважаючи на те, що клінічні прояви всіх видів лишаїв досить схожі, лікування призначається залежно від виду збудника. Найчастіше лишай проявляє себе у вигляді рожевих шелушащихся плям, осередки захворювання локалізуються на животі, ногах, плечах, а іноді на волосистій частині голови і геніталіях. У деяких випадках можливе збільшення лімфатичних вузлів і підвищення температури тіла.Лікування позбавляючи досить просте і ефективне, розраховане на два тижні, але тільки в тому випадку, якщо він не перейшов в запущену стадію.

Лишай на обличчі

Алергічними реакціями , за статистикою, страждає кожен п'ятий в світі людина. І якщо XX століття прийнято вважати часом серцево-судинних захворювань, то XXI століття по праву ризикує стати епохою алергії. Алергія - це свого роду захист організму, його підвищена чутливість, що виникає при контакті з алергеном (антигеном), роль якого може зіграти будь-який чинник навколишнього середовища. Типовими симптомами алергії на шкірі є сухість, свербіж, почервоніння і лущення шкіри. Іноді виникає чутливість до зовнішніх подразників (наприклад, до холоду і сонця), можуть виникати шкірні висипання по типу папул округлої форми або бульбашок. З'явилися алергічні висипання можуть мігрувати з однієї ділянки шкіри на інший, зливатися у великі плями, але вони завжди різко обмежені від навколишньої шкіри.

Алергія на Сонце до змісту ↑

Відмінність

Отже, ми з'ясували, що лишай - інфекційне захворювання, яке викликається вірусною або грибковою інфекцією. Причиною алергії стає контакт з алергеном.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Лишай має чіткі округлі обриси, алергія може приймати розпливчасту форму.
  2. Причиною позбавляючи є грибки або віруси, причиною алергії - хімічний або харчової компонент, який потрапляє в організм людини.