Різниця між депозитом і внеском

Різниця між депозитом і внеском

Схильність людини зберігати і примножувати накопичені заощадження відома з незапам'ятних часів. Розвиток кредитно-фінансових відносин призвело до появи банків та інших установ, куди гроші можна дати під відсотки і отримати хороший прибуток. Основні форми вкладень - це депозит і внесок, які дуже часто використовуються як слова-синоніми. Розуміння різниці між ними допоможе грамотніше розпоряджатися своїми ресурсами і вигідно інвестувати власні кошти.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Депозит - це грошові кошти, а також інші цінності (акції, коштовності і т. д.) передані банку фізичною або юридичною особою під умовою подальшого винагороди або на зберігання. Умови користування обумовлені відповідним договором, який укладається між установою та вкладником. Вирученої сумою грошей власник рахунку може розпоряджатися на свій розсуд.

Внесок - грошові кошти, які внесені особою для участі в управлінні і отриманні прибутку, під відсотки або на зберігання. Існує безліч форм вкладень: як відплатних, так і безоплатних. У розмовній мові внеском також називають ту суму ресурсів (матеріальних, трудових, інтелектуальних), які вкладені людиною для реалізації спільної справи.

до змісту ↑

Порівняння