Різниця між дезодорантом і антиперспірантів

Різниця між дезодорантом і антиперспірантів

Стародавні римляни вважали, що гарне потовиділення - ознака завидного здоров'я. А ось наших сучасників запах поту і мокрі плями на майці або сорочці абсолютно не приваблюють. Саме тому людство регулярно придумує все нові і нові можливості боротьби з пітливістю. Найбільш доступним і простим способом впоратися з неприємним запахом стали дезодоранти або їхні близькі родичі антиперспіранти. Насправді, ці два косметичних вироби часто плутають, хоча вони мають різне призначення. Спробуємо розглянути їх відмінності і зрозуміти, в яких випадках краще застосовувати дезодорант, а в яких антиперспірант.

Зміст статті

  • Спосіб впливу
  • Застосування
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Спосіб впливу

За допомогою спеціальних складових, дезодоранти, нанесені на певні ділянки шкіри, перешкоджають розмноженню бактерій на шкірі, відповідно, запах не виникає. Неприємний запах поглинається, а залишається тільки пахощі косметичних ароматів.

Належить антиперспірантів присутні органічні солі цинку і алюмінію, які блокують діяльність потових залоз. Таким чином, запах не маскується, людина просто перестає потіти.

до змісту ↑

Застосування

Дезодоранти застосовуються для маскування неприємного запаху поту. Як правило, їх наносять після душу на чисте, висушене тіло. Застосовують дезодоранти для всіх областей тіла, які страждають "неприємними" запахами: пахви, ноги, груди і т. Д. Час дії дезодоранту, як правило, невелика - до п'яти годин. Дезодорантом можна користуватися регулярно.

З антиперспірантами потрібно звертатися обережніше, ніж з дезодорантами (якраз через те, що там містяться солі алюмінію і цинку). Наносити їх не варто частіше ніж один раз на день, інакше можна як мінімум отримати роздратування в області потових залоз, а як максимум, серйозні захворювання. Антиперспіранти призначені виключно для пахв. Щоб не порушити тепловий баланс організму, не варто користуватися ними в інших областях тіла. Використовувати антиперспірант перед або після фізичними навантаженнями або відвідуванням лазні не можна, так як він може привести до набряку пахвовій западини. Правильне застосування антиперспіранти - після душу, перед сном. Таке застосування доцільно тому, що компонентам, що блокує потовиділення потрібно певний час для активізації. Деякі антиперспіранти діють до 24 годин.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дезодоранти перешкоджають розмноженню бактерій, що викликають неприємний запах, а антиперспіранти блокують потові залози.
  2. Дезодоранти розраховані на кілька годин захисту, а антиперспіранти здатні захищати від поту більше доби.
  3. Дезодоранти застосовують не тільки для пахвових западин, а й для інших областей підвищеного потовиділення. Антиперспіранти призначені виключно для пахв.
  4. Дезодорант придатний для регулярного використання, антиперспирантом лікарі не рекомендують використовувати часто, а оновлювати його не варто частіше ніж один раз на добу.