Різниця між вороном і вороною

Різниця між вороном і вороною

Принципових відмінностей між вороном і вороною не існує. Обидва види птахів відносяться до одного роду Воронов сімейства Вранова. Крім власне Ворона і Чорної ворони в роду Воронов зустрічаються Австралійська ворона і гавайський ворон, белошейная ворона і Гуамское ворон і грак. Можливо, принцип по якому вид тварин іменувався вороном або вороною залежав від примхи конкретного орнітолога, упорядника довідника або перекладача.

Зміст статті

  • Ворон
  • Чорна ворона
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Ворон

Ворон . Латинська назва - Corvus corax. Ворон є найбільшою птахом загону горобцеподібних. Саме в параметрах тіла птахів проявляється статевий диморфізм тварин. Довжина самки не більше 60 см, довжина тіла самця сягає 65 см. Маса самця варіюється в межах 1000-1560 г, статевозрілі самки важать від 800 до 1300 р Розмах крил дорослої тварини досягає півтора метра.

Ворон

Забарвлення пір'яного покриву ворона однотонно чорний, з легким синюватим відливом. Молоді птахи цього переливу позбавлені. Райдужна оболонка і дзьоб пофарбовані в чорний колір. Сам дзьоб досить потужний і гострий. Такі ж і кігті - вони здатні утримати видобуток, рівну половині ваги птиці. Хвіст клиновидний.

Птах вміло пересувається по землі, а перед зльотом змушена зробити пару стрибків.Характер польоту ворона подібний до польоту хижих, а не воробьінообразних птахів.

Птахи живуть до 70 років, пару формують на все життя і є турботливими батьками. Поширені ворони в північній півкулі, на території Євразії та Північної Америки, крім природних зон екваторіального і субекваторіального типу клімату.

до змісту ↑

Чорна ворона

Чорна ворона . Латинська назва Corvus corone. В межах виду викристалізувалися 4 підвиди: звичайна Сіра ворона, східна сіра ворона, звичайна чорна ворона і східна чорна ворона. Всі підвиди живуть лише на території материка Євразії крім тропічних широт.

Чорна ворона

Забарвлення пера ворони чорного кольору з зеленувато-фіолетоватим відливом. Дзьоб, очей і лапи у птиці чорні. У сірих ворон тіло має сіре забарвлення з чорними крилами і головою. Довжина тіла птаха варіюється від 48 до 56 см. Зустрічаються ворони-альбіноси. Ворони воліють жити самотньо або зі своєю "половинкою", якої не змінюють протягом усього життя.

Ворони будують пару гнізд і змінюють їх раз на кілька років. Самка самостійно висиджує яйця. Через 18 днів з них вилуплюється близько 5-ти пташенят. Через місяць маленькі ворони готові вчитися літати. Відомі випадки, коли підросли пташенята старого виводка допомагають батькам вигодовувати пташенят нового виводка.

Ворони всеїдні і хижі. Поїдають все, від зерен і черв'яків до яйця і чужого пташеняти. Птахи мають високий рівень розвитку інтелекту. Вчені довели, що у них є присутнім абстрактне мислення.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Головною відмінністю між птахами є маса і довжина тіла тварин. Ворон трохи перевищує розмір і вага чорних ворон.
  2. Другий показник - це поширення. Ареал поширення ворона перевищує ареал ворони.