Різниця між кросовером і паркетником

Різниця між кросовером і паркетником

З огляду на російські погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі, відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами. Ця думка є помилковим, так як між паркетником і кросовером різниця є, причому вона безпосередньо впливає на правильний вибір автомобіля.

Зміст статті

 • Визначення
 • Ознаки відмінності
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

кросовер прийнято вважати поєднання класичного позашляховика з легковим автомобілем підвищеної комфортності (преміум-класу). Кросовер відрізняє хороша прохідність, спортивний зовнішній вигляд, до того ж він в більшості випадків оснащений повним приводом. Автомобіль з потужним мотором і гарною керованістю практично ідеально впишеться в будь-які умови, хоча, звичайно, зі складним бездоріжжям він справляється гірше позашляховика. Тому стихія кросовера - асфальтовані дороги, хоча машина без проблем проїде і по грунту, і ж по трасі, що буяє невеликими вибоїнами.

натисніть на картинку для увеліченіяDodge Journey - типовий представник класу кросоверів

Паркетник за великим рахунком - це автомобіль для сімейних поїздок, салон якого відрізняється великим простором.Тому його основна функція полягає в зручності поїздки пасажирів, ніж у підкоренні бездоріжжя. Дуже часто паркетниками називають недорогі японські автомобілі з переднім приводом, які відмінно впораються з їздою по нормальній дорозі без різних труднощів (ями, вибоїни, вибоїни). Паркетники і кросовери мають велику схожість у зовнішності, однак в іншому у них можна знайти дуже багато різних відзнак.

натисніть на картинку для увеліченіяChevrolet TrailBlazer - типовий представник класу паркетників до змісту ↑

Ознаки відмінності

Практично ідентична зовнішність паркетника і кросовера створює ілюзію, що обидва автомобілі не мають відмінностей. На ділі це не так, ознаки відмінності є, і їх досить багато:

 • Кросовер - автомобіль з більшою прохідністю, ніж паркетник, який не потрібний у умовах реального бездоріжжя. В цьому плані кросовер значно ближче до класичного позашляховику.
 • У паркетника більш просторий салон, мета якого - підвищення комфортності пасажирів.
 • Кросовери оснащуються повним приводом, на відміну від паркетників, до того ж їх двигуни потужніші. Можна резюмувати, що кроссоверам більше підходить роль спортивного автомобіля.
 • Паркетник легше управляється, не має серйозних проблем з паркуванням навіть в міських умовах.
 • Середня вартість паркетника, як правило, нижче за аналогічний показник кросовера.
до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Кросовер має більшу прохідністю.
 2. Автомобілі досить сильно різняться в ціні (кросовер коштує дорожче).
 3. Різні призначення. Паркетник створений більше для сімейних поїздок.
 4. Паркетник має більш просторий салон.
 5. Кросовер оснащений повним приводом, плюс має більш потужний мотор.