Різниця між кремом і маззю "Клотримазол"

Різниця між кремом і маззю "Клотримазол"

Крем і мазь - дві з кількох форм, в яких випускається "Клотримазол". Які особливості застосування має ліки в кожному випадку, що краще використовувати при конкретному захворюванні, і чим відрізняються крем і мазь "Клотримазол"? Спробуємо це з'ясувати.

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Препарат названий за базовим речовини, яке є похідним органічної сполуки з лікувальним ефектом - імідазолу. "Клотримазол" в будь-якій формі виявляється рятівним засобом при виявленні грибкових захворювань. У числі останніх можуть бути мікози стоп, так звана молочниця, ураження слухового проходу, лишай та інше.

"Клотримазол" пригнічує розвиток паразитичних організмів, руйнуючи їх клітини, і викликає загибель грибка. Медикаменти цієї категорії також містять компоненти, завдяки яким пошкоджена шкіра заживає швидше: затягуються рани і тріщини, зникає свербіж. Ліки фасується в тюбики. Це крем:

Крем "Клотримазол"

А тут мазь:

Мазь "Клотримазол" до змісту ↑

Порівняння

Обидві форми препарату приносять один і той же лікувальний ефект. Основна ж відмінність крему і мазі "Клотримазол" полягає в самому характері їх дії. Це, в свою чергу, обумовлюється деякими особливостями складу.

Крем не такий густий, оскільки містить воду. Але головне, серед його компонентів є спирти. Це означає, що медикамент даного різновиду злегка підсушує хворобливі ділянки. До того ж кремом користуватися зручніше - наносити його легше, а одяг брудниться менше.

У мазі структура щільніше. А значить, "Клотримазол" в такій формі вбирається довше, але при цьому більш грунтовно. Крім того, до складу подібного роду включено більше жирів. Мазь зазвичай рекомендується до застосування, коли потрібно пом'якшити чутливу і лупиться шкіру.

Щоб відбулося позбавлення від шкірних проблем, недостатньо лише знати, в чому різниця між кремом і маззю "Клотримазол". Потрібно ще дотримуватися правил нанесення обраного кошти. Активні речовини проявлять свою дію найбільш ефективно, якщо проблемну ділянку перед змазуванням буде промитий і підсушений.

Не варто забувати про шкірних складках і зонах між пальцями (при лікуванні ніг). Ці місця теж слід спочатку обробити теплою водою з милом. Приділяти час лікувальної процедури потрібно двічі на день. І обов'язково доведеться витримати весь рекомендований курс терапії, щоб "вилікуваний", а насправді затаївся грибок не повернувся знову.