Різниця між купе і СВ

Різниця між купе і СВ

Плануючи тривалу поїздку в міста Росії або ближнього зарубіжжя, багато людей роблять непростий вибір між купе і СВ. Якщо вартість між типами вагонів істотно розрізняється, то рівень зручностей можна порівнювати. Спробуємо ретельно розібратися в цьому питанні і зрозуміти, який варіант більше підходить для нетривалих і тривалих пересувань.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

СВ - це спальний вагон, призначений для перебування 18 пасажирів (по 2 в кожному боксі), оснащений додатковим відсіком для провідника, а також 2 загальними туалетами. Умови перебування характеризуються високим комфортом, інтер'єр виконаний в класичному стилі.

СВ

Купе - це тип вагона, проміжного між плацкарті і СВ, що характеризується як економ-клас. Він розрахований на 36 пасажирів, які розташовуються в 9 окремих відсіках. Тут передбачено 4 полки: по 2 верхніх і нижніх. Також в даному вагоні знаходиться 2 туалети і відсік для 2 провідників.

Купе до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, головна відмінність між зазначеними типами вагонів - в їх цільове призначення. СВ спочатку створювався для заможних пасажирів, які хочуть подорожувати зі значним комфортом. В окремому відсіку, яких тут 9, розташовується по 2 полки - тільки місця для відпочинку. В купе - 4 полки (2 верхніх та нижніх), відповідно, він більше орієнтований на середній клас.

СВ відрізняється високим комфортом, навіть інтер'єр тут виконаний в дусі класики. В купе, незважаючи на м'які спинки над нижньою полицею, наявність столу і дзеркала, домінує мінімалізм. Зате і ціна такого місця значно нижче, ніж у СВ: приблизно в 2 рази. Якщо пасажир подорожує на нижній полиці, то він не помітить особливих відмінностей між зазначеними типами вагонів. Варто відзначити, що СВ може бути одно-, дво- або тримісний, в той час як купе завжди розраховане максимум на 4 пасажири.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Кількість пасажирів у вагоні і відсіку. Купе розраховане на 36 чоловік, СВ - на 18.
  2. Кількість полиць. В купе знаходиться 4 полки (2 верхніх та 2 нижніх), в СВ - тільки 2 (обидві нижні).
  3. Інтер'єр. В купе домінує мінімалізм, в СВ - класика.
  4. Умови перебування. СВ більш комфортний, ніж купе, рівень обслуговування вище.
  5. Рішення. Купе - класичний варіант, завжди розраховане на 4 місця. СВ може бути 1, 2 або 3-місцевим, що залежить від типу вагона.
  6. Вартість. За ціною СВ приблизно в 2 рази дорожче купе.