Різниця між корвалол і валокордин

Різниця між корвалол і валокордин

Життя в сучасному світі просто переповнена стресами, і тому багатьом з нас доводиться періодично вживати седативні препарати. Такі лікарські засоби часто приймаються безконтрольно і в великих кількостях, а значить, приносять здоров'ю людини більше шкоди, ніж користі. Давайте розглянемо, в яких випадках не забороняється приймати Корвалол або Валокордин і яка між ними різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Корвалол відноситься до розряду седативних препаратів, до його складу входять невеликі дози фенобарбіталу та етилового ефіру. Препарат випускається у вигляді крапель і таблеток, застосовується в якості судинорозширювальної і заспокійливий засіб для зняття функціональних розладів серцево-судинної системи, для усунення неврозоподібних станів, підвищеної дратівливості, порушення сну. Іноді препарат застосовується як спазмолітичний засіб при спазмах в кишечнику і шлунку.

Корвалол

Валокордин - це седативний препарат, який надає спазмолітичну, судинорозширювальну, заспокійливу дію на організм людини. Це засіб вперше з'явилося в Німеччині в середині минулого століття, а потім в СРСР був розроблений його аналог - Корвалол. Валокордин відноситься до комбінованих лікарських засобів, які в невеликих дозах мають заспокійливу дію на організм.

Валокордин до змісту ↑

Порівняння

Обидва цих препарату використовуються повсюдно і є незамінними для зняття екстрених станів, таких як болі в серці, спазми, нервові розлади. Вони містять в собі невелику кількість фенобарбіталу та етилового спирту, а тому мають слабкий психотропний ефект. Різниця між ними полягає лише в тому, що в Валокордин входить невелика кількість ефірних масел м'яти і хмелю, а в іншому склад препаратів повністю ідентичний.

Обидва вони часто застосовуються при гострих станах, однак лише купируют прояви, але не лікують самі захворювання. У разі дотримання призначеної лікарем дозування прекрасно переносяться пацієнтами, однак при зловживанні препаратами може розвиватися звикання або наступити гостре отруєння. Бром, що входить до складу препарату, має дуже повільний метаболізм в організмі, тому при тривалому вживанні ліків він купується і призводить до отруєння. Обидва препарати раніше безперешкодно продавалися в аптеці і були відмінною підмогою для людей похилого віку. Однак через виникнення залежності і звикання до препаратів Міністерство охорони здоров'я заборонило продавати ці лікарські засоби без рецепта.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Корвалол - вітчизняний препарат, Валокордин проводиться в Німеччині.
  2. До складу Валокордину входять ефірні олії м'яти і хмелю, в складі корвалолу таких інгредієнтів немає.
  3. Корвалол коштує дешевше, Валокордин - на порядок дорожче.