Різниця між копірайтінгом і рерайтинг

Різниця між копірайтінгом і рерайтинг

Копірайтинг та рерайтинг є гідними способами заробітку в Інтернеті, пов'язаними з написанням статей на замовлення. Але в чому ж різниця між такими, здавалося б, родинними поняттями? Розглянемо докладніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Копірайтинг - професійний вид діяльності, пов'язаний з написанням текстів презентаційного та рекламного характеру.

Рерайтінг - переписування вихідного тексту зі збереженням його оригінального сенсу, але зміною форми подачі матеріалу.

до змісту ↑

Порівняння

Копірайтингом називається діяльність по створенню абсолютно унікальних авторських текстів. Адже багато статей можна писати, грунтуючись на власних знаннях, професійних навичках і особистому досвіді. Безумовно, копірайтинг не накладаються заборон на використання сторонніх джерел, але викладені в них факти повинні бути максимально уникализировать, переписані своїми словами. Рерайтінг - це своєрідне переінакшування вже існуючих текстів, пов'язане зі збереженням їх оригінального сенсу. Даний вид діяльності вимагає набагато менших тимчасових і розумових затрат, за рахунок чого і цінується значно дешевше.

Копірайтинг вважається більш дієвим і ефективним методом розкрутки сайту, адже звичайний рерайтинг може бути обчислений сучасними пошуковими системами.Часом дуже складно провести кордони між цими поняттями, тому як рерайтинг на основі декількох джерел можна без праці видати за унікальний копірайтинг. Та й останній часто грунтується на готових матеріалах. Так чи інакше, копірайтинг характеризує новизна підходу, авторський стиль і унікальна логіка розповіді. Статтю, доповнену власними думками автора, можна підписати своїм ім'ям, чого не скажеш про простому рерайтинг. Він не має на увазі під собою доповнення фактів, зміни сенсу вихідної статті, додавання власних коментарів і суб'єктивних суджень. Основними прийомами рерайтинга служать розподіл складного пропозиції на прості, підбір синонімів, перестановка слів, видалення і доповнення фраз.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Копірайтингом називається діяльність по створенню абсолютно унікальних авторських текстів. Рерайтінг - це своєрідне переінакшування вже існуючих текстів, пов'язане зі збереженням їх оригінального сенсу.
  2. Рерайтінг вимагає менших тимчасових і розумових затрат, за рахунок чого і цінується значно дешевше.
  3. Копірайтинг вважається більш дієвим і ефективним методом розкрутки сайту.
  4. Копірайтинг характеризує новизна підходу, авторський стиль і унікальна логіка розповіді.
  5. Копірайтинг, на відміну від рерайтинга, можна підписувати своїм ім'ям (в разі згоди замовника).