Різниця між кондиціонером і ополіскувачем

Різниця між кондиціонером і ополіскувачем

Кожній представниці прекрасної статі хочеться мати густі, здорові і сяючі красою локони. Тому так важливо підібрати дійсно ефективні і якісні засоби по догляду за волоссям. Бальзами, кондиціонери, маски, шампуні, ополіскувачі - список представлених на полицях магазинів найменувань дуже широкий. Про призначення переважної більшості з них міркувати не має сенсу, все і так очевидно. Однак такі схожі між собою поняття, як кондиціонер і ополіскувач, вимагають додаткового пояснення і розмежування. Спробуємо розібратися, в чому ж полягають їх основні функції і чи є між ними якісь відмінності.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Кондиціонер - засіб по догляду за волоссям, що охороняє їх від пошкоджень.

Ополіскувач - засіб для інтенсивного догляду за волоссям, що додає їм гладкість.

до змісту ↑

Порівняння

Принцип їх дії абсолютно ідентичний: до складу цих засобів входять спеціальні регенерирующие речовини (протеїни і кераміди), які замінять природний "клей". Після їх використання скуйовджене лусочки волоса укладаються на місце, утворюючи єдину гладку поверхню. Однак основним завданням кондиціонера є захист від пошкоджень, тоді як ополіскувач покликаний пригладжувати волосся.Кондиціонер утворює захисну плівку, окремим коконом огортаючи кожен волосок. Також він прискорює процес висихання волосся, при цьому не пересушує їх. Кондиціонер дозволяє зачісці зберігати обсяг протягом тривалого часу, хоча сам збільшення обсягу не сприяє.

Ополіскувач також утворює на поверхні волоса тонку плівку, яка розгладжує волосся і додає їм додатковий обсяг. Але, на жаль, він створює виключно косметичний ефект, який триває до наступної процедури миття голови. Його дія поверхнево. Як кондиціонери, так і ополіскувачі не належать до розряду лікарських засобів. Вони покликані підтримувати волосся у хорошому стані, але повернути їм пружність і блиск не в силах.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Завдання кондиціонера - захист від пошкоджень, дія ж ополіскувача направлено на згладжування волосся.
  2. Кондиціонер прискорює процес висихання волосся.
  3. Ополіскувач впливає на збільшення обсягу волосся, тоді як кондиціонер сприяє лише його збереженню.