Різниця між консилером і коректором

Різниця між консилером і коректором

Ідеальна шкіра обличчя, без прищиків, почервоніння і плям - досить рідкісне явище. Але вихід є! Щоб замаскувати дрібні недоліки зовнішності, потрібно всього лише скористатися продуктами сучасної індустрії краси - коректорами або консілера. В якому випадку застосування кожного із засобів буде оптимальним?

Коректор (від англійського слова correct - "виправляти") - це косметичний засіб, призначений для швидкої ліквідації виражених точкових почервоніння на обличчі, акне і пігментних плям. Консилер (від англійського conceal - "приховувати") - це косметичний засіб, що володіє здатністю маскувати недоліки шкіри, усувати її нерівності і приховувати маленькі вади.

Порівняння

Здавалося б, суть у цих продуктів одна. Але призначення все-таки різниться. Коректор має відчутним лікувальним ефектом і може підсушувати шкіру за рахунок міститься в ньому саліцилової кислоти. Тому він незамінний для усунення прищиків і інших явних дефектів шкірного покриву. А ось під очі, якщо шкіра там особливо суха і чутлива, наносити його не варто. По крайней мере, робити це занадто часто: адже пересушена зневоднена шкіра - перший крок на шляху до зморшок. Текстура коректора досить щільна, так що він здатний максимально надійно приховати всі недоліки зовнішності.Його наносять безпосередньо на проблемне місце на обличчі, "точковим" методом.

Консилер ж володіє більш легкої і ніжною консистенцією, тому він відмінно візуально "розгладжує" і вирівнює шкіру, моделюючи овал обличчя. Засіб може наноситися на досить великі зони, в тих місцях, де це необхідно, наприклад, під очі, на всю поверхню чола, носа, підборіддя. Консилер візуально "розрівняти" область з горбками прищиків, затонуйте запалення і почервоніння. Він висвітлює родимки, веснянки і пігментні плями, дозволяє підкоригувати мімічні зморшки і проступають судини. Кола під очима з консілером стають менш помітними, вже не привертаючи підвищеної уваги, а особа починає немов сяяти і світитися зсередини завдяки присутності в складі кошти світловідбивних частинок. Консилер не сушить, а, навпаки, зволожує, живить шкіру за рахунок містяться в ньому вітамінів, антиоксидантів та інших корисних компонентів.

І коректори, і консілери випускаються в різній колірній гаммі. Але консілери бувають переважно тілесного, "натурального" кольору, і їх треба підбирати виходячи з відтінку шкіри. На півтону світліше - оптимальний вибір. Коректори ж бувають і жовтими, і помаранчевими, і зеленими, і фіолетовими, і блакитними - в залежності від того, який дефект зовнішності необхідно гарненько закамуфлювати.

Коректор зазвичай наноситься точково на чисте обличчя. Потім застосовується тональна основа. А вже після цього - консилер, що дозволяє пограти зі світлом і тінню, підкреслюючи достоїнства і приховуючи недоліки. Консилер за рахунок своєї прозорості та легкості текстури, а також тілесного відтінку чудово зіллється з основою і буде зовсім непомітний.Він допоможе акуратно висвітлити окремі області на обличчі, наприклад, носогубні складки, подбровное простір. Таким чином, і коректор, і консилер - необхідні кошти в підтримці ідеального зовнішнього вигляду, але у кожного з них - своя задача.

TВиводи Topinfoweb.com. ru

  1. Коректор має досить щільної, густий текстурою, консилер - набагато легшою, ніжною і рідкої.
  2. Коректор наноситься на обличчя тільки точково, консілером можна обробляти локальні області і зони там, де це потрібно.
  3. Коректор має підсушують ефектом, консилер здатний зволожувати шкіру.
  4. Коректор наноситься на окремі прищики, почервоніння, запалення. Консилер висвітлює зони з веснянками, пігментними плямами, області під і над очима.
  5. Коректори зазвичай представлені в широкій колірній гамі. Консилери випускаються в тілесних, природних відтінках.
  6. Коректор застосовується до тональної основи, консилер - після.