Різниця між кавоваркою і кавоваркою

Різниця між кавоваркою і кавоваркою

Чому ми любимо каву? Тому що на його основі можна приготувати безліч смачних напоїв, кави бадьорить. Кожен любитель кави одного разу розуміє, що розчинні пакетики більше не задовольняють його запити. І тут постає питання про покупку кавоварки або кавомашини, щоб було легше прокидатися вранці. Перш ніж йти в магазин і вибирати модель, раджу почитати, в чому відмінності кавомашини від кавоварки.

І кавоварка, і кавоварка - це автоматизовані пристрої для приготування кави. За зовнішнім виглядом їх буває важко відрізнити, є бойлерні кавоварки, наприклад, фірми BOSH, які за ціною і зовнішнім виглядом дуже схожі з кавовими. В цілому, кавомашини більш автоматизовані, вони відключаються самостійно, а також більш "накручено" (з автокапучінатором [це пристрій, який дозволяє готувати капучино], підігрівом чашок). Зазвичай у випадку з кавоваркою, приготований напій буде подаватися в кавову чашку, а в випадку з кавоваркою - до загального знімний резервуар. Хоча до дорогих для свого сегмента кавоварок ця ознака може бути не застосуємо. Потрібно зауважити, що в останні роки виробники кухонної побутової техніки прагнуть охопити ширшу споживчу нішу, звідси повільне "стирання" рамок між різними класами товарів.Проте, кавоварки працюють з меленою кавою, а кавомашини можуть самі його перемелювати. Для професійного, масового використання (наприклад, в закладах громадського харчування) вибирають, звичайно ж, кавоварку, а не кавоварку, так як саме варіння кави в кавомашині передбачає мінімальну участь людини. Можна зупинитися на тому, що кавоварка - це ручна кавоварка з мінімумом функцій. Також вважається, що з кавоварки кави виходить смачніше.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Кофеварка мінімально автоматизована, кавоварка максимально автоматизована.
  2. Кофемашина виглядає більш професійно і коштує дорожче.
  3. Кофеварка готує каву повільніше, особливо "крапельна", також вона не може, наприклад, перемелювати кавові зерна, так як велика кількість функцій зазвичай представляють кавомашини, а не кавоварки.
  4. Вважається, що кава, приготований в кавомашині, смачніше і ароматні.