Різниця між сигарами і сигарилами

Різниця між сигарами і сигарилами

Сигара давно вже стала синонімом безбідного життя. Пляж, пісок, коктейль, і, звичайно, сигара ... Чим не райське життя? Хоча цінник на багато видів сигар часто серйозно б'є по кишені, але від цього шанувальників у неї менше не стає. Воно й зрозуміло, адже, на відміну від сигарет, в сигари набагато менше шкідливих домішок, що є істотним плюсом, якщо ви замислюєтеся про своє здоров'я. Якщо ж ви не готові відмовитися від куріння, але сигари вам не по кишені, є цілком гідна альтернатива - "маленькі сигари" або сигарили. Зовні більш тонкі і короткі, сигарили часто не поступаються за смаковими якостями повноцінним сигар. З'явилися сигарили значно пізніше сигар, коли процес виготовлення механізували і поставили на потік. У зв'язку з цим сигарили продаються вже повністю "готовими до вживання", їх не потрібно обрізати. Які ж ще є відмінності між сигарами і сигарилами?

Зміст статті

  • Зовнішній вигляд
  • Склад
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Зовнішній вигляд

Сигара має циліндричну форму. Один кінець класичної сигари відкритий, а другий, закритий, називається головкою і обрізається перед курінням. Сигари розрізняють за формою, довжині і діаметру або, як його ще називають "кільцю" сигари.За формою найпоширенішими є прямі сигари, але існують ще й фігурні, наприклад, пірамідальної форми. Довжину і діаметр сигари розраховують в дюймах. Переклад в сантиметри не прийнятий, а в дюймах довжини стандартних сигар досить легко запам'ятати: 4, 5, 5 ½, 6 і т. Д. В залежності від діаметру "кільця", сигари ділять на малі, середні та великі.

Сигара

На перший погляд, сигарили легко переплутати з сигаретою. За формою і довжині вони практично ідентичні. Але зустрічається і "жіночий", подовжений варіант сигарили. У законодавстві ряду країн обумовлена ​​довжина сигар і сигарилл, що допомагає не помилитися у виборі.

сигарили до змісту ↑

Склад

Сигари - це тютюн. Верхній шар справжньою сигари, або покривний лист - це те, що надає сигари її неповторний аромат. Цей верхній шар повинен бути без пошкоджень, цілісний, але разом з тим еластичний. Під верхнім шаром знаходиться зв'язує лист, в якому найважливіше не аромат, а фортеця. Він надає сигари потрібну форму. І, нарешті, наповнювач сигари, найчастіше складається з різних сортів тютюнового листя. Кожен з цих сортів відповідає за певну функцію: фортеця, аромат і тривалість горіння, тому тютюновий "букет" підбирається дуже ретельно.

Верхній шар сигарил буває двох видів. У одних, як і у сигар, покривний лист - це цілісний лист тютюну, а наповнення - різані листя. У інших же верхній шар - гомогенізований тютюновий лист, але всередині теж обов'язково різаний тютюн. До того ж, завдяки невисокій температурі горіння, в сигарили можна додати ароматизатори, наприклад, вишню або ваніль.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com.ru

  1. Сигара товща і довша, сигарілла за формою і довжині швидше нагадує сигарету.
  2. Сигари ізгатавлівают як ручної, так і машинної скруткой. Сигарили тільки машинної.
  3. В вживанні сигарили більш прості, вони вже продаються обрізаними, сигари потрібно перед курінням обрізати.
  4. Низька температура горіння дозволяє додавати в сигарили ароматизатори. Сигари ароматизаторів не сприймають.
  5. Сигарилли дешевше сигар.