Різниця між сигарилами і сигаретами

Різниця між сигарилами і сигаретами

Курити шкідливо - незаперечний факт. Однак тут ми не будемо моралізувати з цього приводу, а допоможемо людям розібратися, що і як слід "вдихати", щоб це було якісно і приносило бажане задоволення. До сих пір деякі курці не розуміють різниці між сигаретами і сигарилами, вважаючи, що це просто різні назви одного й того ж. Але це помилкова думка. Сигарети і сигарили - два абсолютно різних продукту, зі своєю багатою історією та цікавими фактами.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сигарети - назва походить від французького cigarette - маленька сигара. За своєю структурою вони представляють собою паперовий циліндр, начинений подрібненим тютюном. Найчастіше стандартна довжина такого циліндра 84 мм, а діаметр 7-8 мм (так званий стандарт king-size). Крім того, часто до складу сигарети входить фільтр, покликаний знизити концентрацію отруйних речовин, але зустрічаються вироби і без нього. У пачці таких "циліндрів" зазвичай 20 штук, але є і різновиди, де зустрічаються від 10 до 25, але це більше виняток, ніж стандарт.

Сигарети

Якщо зазирнути в історію, то перші сигарети придумали американські індіанці, загортаючи тютюн в солому, кукурудзяне листя або очерет.В європейських країнах ця продукція набула поширення після Кримської війни, коли турецькі і російські солдати стали загортати тютюн в папір з-під пороху або в газету.

Сигарилли - вони за зовнішнім виглядом сильно схожі на сигарети, і навіть саме слово "сигарілла" теж означає "маленька сигара". Однак є значна різниця. Перш за все, це трубочки, згорнуті з тютюнового листа, в начинці яких присутня різаний тютюн. По виду вони більше схожі на невеликі тонкі сигари, ніж на звичні нам сигарети. Найчастіше в них входять ароматизатори: кава, вишня, яблуко, какао та інші. Довжиною такі трубочки, як правило, не більших за звичайні сигарет, але бувають і помітно довше. Що стосується упаковки, то вона теж може бути схожа на сигаретну або ж відрізнятися в залежності від довжини сигарил. Фільтра у сигарил не буває, але іноді присутній невеликий пластиковий або дерев'яний мундштук. І зовні застосовується не папір в якості покривного листа, а цілісний тютюновий лист, хоча іноді він буває гомогенізований - зі спеціальної фольги, прокатаної з тютюнового пилу. Але всередині все той же нарізаний тютюн, що відрізняється від сигаретного більшими розмірами окремих частинок.

Сигарилли до змісту ↑

Порівняння

Перш за все, сигарили від сигарети можна відрізнити за зовнішнім виглядом. Для сигарет в якості покривного листа використовується спеціально оброблений папір, а в сигарили цілісний тютюновий лист або гомогенізований.

Довжина звичайної сигарети 84 мм (стандарт king-size), а сигарили можуть бути значно довшим, в залежності від марки.

Фільтр у сигарет звичайне явище, тоді як сигарили найчастіше забезпечуються спеціальним мундштуком.

Що стосується вмісту нікотину і смол, то сигарили тут безсумнівний лідер, оскільки і покривний лист з тютюну, і начинка.

Нарізка тютюну в сигаретах значно менше, а ось у сигарил хоч і застосовується так звана "дрібна нарізка", але вона помітно крупніше, ніж в сигаретах.

Крім того, без постійної тяги тютюн куриться погано, тому в сигаретах застосовуються речовини, які допомагають начинці горіти. У сигарили немає ніякої додаткової обробки, тому без постійного припливу повітря вони можуть просто згаснути.

Ароматизація сигарет не таке часте явище, а от сигарили без додаткового аромату можна зустріти не так часто.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сигарети в якості покривного листа використовують папір, а сигарили цілісний або гомогенізований тютюновий лист.
  2. Довжина сигарет в середньому 84 мм, тоді як сигарили можуть бути вдвічі довше.
  3. Для сигарет характерна наявність фільтра, а в сигарили є мундштук.
  4. В сигареті менше нікотину і смол, а в сигарили в рази більше.
  5. В сигареті міститься подрібнений тютюн, а в сигарили різаний.
  6. Сигареті не потрібно постійної тяги, а ось сигарілла без цього може гаснути.
  7. Сигарети не часто ароматизують, тоді як для сигарил це звичайне явище.