Різниця між сигарою і сигаретою

Різниця між сигарою і сигаретою

Сигарети і сигари це як дорослі і їхні діти. Одне має пряме відношення до іншого, одне велике, а інше маленьке ... Спробуємо встановити "спорідненість" і виявити всі відмінності.

Зміст статті

 • Визначення
 • Порівняння
 • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сигарета - сигарети з'явилися вперше на фабриках з виробництва сигар. Робітники, які не могли дозволити собі цей апарат, збирали обрізки свого виробництва, загортали в папір і ... курили! Так і з'явилися сигарети. Згодом виробництво вдосконалювалося, з'явилися імениті компанії на кшталт Phillip Morris або American Tobacco Company, які налагодили виробництво і поставку сигарет по багатьом країнам. Якість зросла, а значить, кожен курець отримав можливість користуватися не просто "обрізками", а самостійним продуктом - сигаретами.

Сигари - сама назва походить від іспанського cigarro. Але перші прообрази сигар з'явилися у індіанців майя, вони називали їх "sik-ar", що означає "процес куріння". Сигара - це скручування з листя тютюну циліндричної форми. Справжні цінителі сигар вважають, що основне тут - отримання задоволення від тютюнового аромату. І це неспроста. Адже сигарети курять, затягуючись димом, який проходить в легені і потім, "завдяки" реакції з гемоглобіном, доноситься до мозку.В результаті людина отримує легке стан ейфорії за лічені секунди. А ось сигару палять без пропускання диму в легені, а просто утримуючи у роті і випускаючи. Правда, це не означає, що даний спосіб корисніше, оскільки слизова ротової порожнини все одно поглинає нікотин і смоли, а також вони потрапляють в шлунок зі слиною.

В даний час сигара має складний склад. Зовні покривний лист з цілісного листа тютюну, потім йде сполучний, а після наповнює шар. Всі вони можуть бути як з одного сорту тютюну, так і з різних. Розрізняються по діаметру, сортам, тим чи іншим якостям. Іноді в сигарах допускаються ароматизатори, але цінителі віддають перевагу справжній смак диму, що не перебитий нічим, а подібна "аромат" часто лише маскує погана якість сировини. Сигари бувають ручної скрутки і машинної. При першій необхідно обрізати кінчик, щоб почати курити, а при машинному продукція вже підготовлена ​​до процесу куріння. Склад суміші кращих марок сигар - це комерційна таємниця, і зберігається вона суворіше інших рецептів виготовлення вин.

до змісту ↑

Порівняння

Навіть при побіжному погляді на сигарету і сигару видно, що це різні вироби. Сигарети - це просто невеликі "палички" для куріння, тоді як сигари можуть бути довжиною до 30 сантиметрів, а викурити такий формат за раз не кожному під силу. Діаметр теж різниться: сигарети значно поступаються сигар. У перших стандарт 7-8 мм, а сигари бувають і по 2-3 сантиметри в діаметрі.

Сигарети в якості покривного листа використовують спеціально підготовлену папір, а от сигари - завжди цілісний лист.

Сигарети мають просту суміш з однорідного нарізаного тютюну.А сигари відрізняються складені конструкцією, в яку можуть входити різні сорти в тій чи іншій пропорції.

Курять сигарети "в затяжку", а при подібному палінні сигари наноситься серйозної шкоди організму. Вся справа в тому, що в останній набагато більше нікотину, тому дим утримується в роті і випускається.

Сигарети курять для отримання стану ейфорії і як можна швидше. А ось сигари цінують за смак тютюнового диму і смакують, іноді розбавляючи вином, коньяком або іншими алкогольними напоями для додання особливого аромату.

Сигарети не вимагають попередньої підготовки до початку куріння, а ось справжню сигару ручної збірки обов'язково необхідно підготувати - відрізати кінчик, з якого потрібно палити.

Сигарети, якщо вони без фільтра, можна курити з будь-якого кінця, тоді як у сигари є головка і ніжка. І почати куріння з ніжки, значить, самому собі зіпсувати задоволення. Крім того, тютюновий лист в закрутки має таку геометрію, що якщо запалити сигару не з того боку, краї почнуть некрасиво куйовдитися, що естетично виглядає не привабливо.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

 1. Сигарети мають розмір в межах 84 мм (стандарт king-size), а сигари можуть досягати 30 сантиметрів в довжину.
 2. Діаметр сигарети 7-8 мм, а сигар може бути 2-3 сантиметри.
 3. Покривний лист в сигареті - це папір, а ось в сигарах використовується тільки справжній тютюновий лист.
 4. Сигарети відрізняються простою структурою, а сигари складовою.
 5. Сигарети курять для ейфорії, а сигари для насолоди смаком диму.
 6. Сигарети не вимагають попередньої підготовки, а в сигарі потрібно обрізати кінчик.
 7. Сигарети - це подрібнений тютюн, а сигара - завжди цілісний лист.
 8. Сигарети без фільтра можуть куриться з обох сторін, а ось у сигари для цього є головка.
 9. Фільтр в сигареті звичайне явище, а в сигарах його ніколи не буває.