Різниця між Чинзано і Мартіні

Різниця між Чинзано і Мартіні

Вермут - винний продукт спеціального типу, приготований з додаванням лікарських трав і прянощів. Основним його інгредієнтом є полин, що надає напою характерну гіркоту. Спочатку вермут створювався як ліки для травної системи. Пізніше, оцінивши перспективу, його стали виробляти як окремий алкогольний напій. Найбільш відомими марками вермуту є Чинзано і Мартіні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Чинзано (Cinzano) - італійський бренд, заснований в 1757 році. Відомий на весь світ як один з кращих виробників вермутів. Це перша компанія, що почала виробництво ігристих вин в Італії. До складу лінійки продукції, що представляється входять шість найменувань вермутів і одне ігристе вино - Cinzano Asti.

Чинзано

Мартіні (Martini) - італійський алкогольний бренд. Перший вермут був випущений в 1863 році. Довгий час він залишався єдиним. На даний момент розроблено дев'ять видів вермуту і три - ігристих вин. Також компанією Martini було випущено знамените Red wine & gin - червоне ігристе вино. У 1992 компанія Martini & Rossi злилася з компанією Bacardi.

до змісту ↑

Порівняння

Говорити про істотну різницю між Чинзано і Мартіні не доводиться. Обидва бренди (давні суперники) займають лідируючі позиції з виробництва вермутів.

Технологія і рецептура вермутів тримаються в найсуворішому секреті. Вміле використання екстрактів, прянощів, трав - основа основ виробництва. До цього таїнства допускаються лише одиниці.

Мартіні

Прийнято вважати, що технологи компанії Чинзано використовують більшу кількість додаються екстрактів. Це дозволяє ускладнити смак і букет напою.

Істотним плюсом для Мартіні є унікальна лінійка ігристих вин. Не будучи типовим представником цього сімейства, Martini Asti завоював безліч нагород на міжнародних виставках. Martini Asti, як і Cinzano Asti, - ігристі вина, виготовлені з білого Мускату, вирощеного в провінції Асті.

Більш істотні відмінності можна знайти лише при детальному порівнянні всіх видів вермутів окремо.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Чинзано старше свого співвітчизника більш ніж на 100 років.
  2. Мартіні є лідером в сфері продажів ігристих вин. Цьому посприяла наявність в лінійці вин червоного ігристого Red wine & gin.
  3. Вермути Чинзано мають більш насичені аромат і смак через складну рецептури.