Різниця між сирниками і сирники

Різниця між сирниками і сирники

Діти найменше люблять ті продукти, які приносять велику користь їхньому здоров'ю. Одні з найбільш "нелюбих" в цьому списку - молоко і сир. Вони містять у своєму складі багато кальцію, який так необхідний для незміцнілої опорно-рухової системи дитини. Але турботлива мама знає, що якщо сир в свіжому вигляді її малюк вже точно їсти не буде, то від сирників відмовиться навряд чи. Ці сирні коржики, обсипані цукровою пудрою або политі солодким соусом, - справжні ласощі для дітей і дорослих. Їх можна подати до чаю або приготувати в якості основного блюда на сніданок або полуденок. Сирники - дуже "швидке" частування, так як їх приготування не займе багато часу, а з'їдаються вони ще швидше.

У наш час багато господинь часто заглядають в жіночі журнали і на кулінарні сайти в пошуках смачних і оригінальних рецептів різних страв, в тому числі і сирників. Але серед запропонованих варіантів можна зустріти й іншу назву - сирники. Чи є це блюдо окремим або це те ж саме, що і сирники? Спробуємо розібратися.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Сирники (інша назва - сирники ) - це блюдо, основним інгредієнтом в якому виступає сир.Також до складу сирників входять борошно (манка), яйця, цукор, сода і ванілін. Деякі господині кладуть в них вершкове масло, сметану. Сирники можуть бути класичними або містити різні добавки: цитрусову цедру, родзинки, горіхи, корицю, терту гарбуз або морква тощо (в залежності від рецептури і фантазії готує).

до змісту ↑

Порівняння

Ще до правління Петра I на Русі існував один вид сиру - сирний, більш знайомий нам як звичайний сир. Відповідно, всі страви, в яких він виступав в якості головного або одного з головних інгредієнтів, називалися сирними. Звідси і пішло відоме нам назву "сирники". А сирник вони стали набагато пізніше, коли сир стали іменувати сиром.

Існує ще одна версія, чому це блюдо з сиру називають і сирниками, і сирники. Перший варіант більш поширений на Україні, так як сир на українську мову перекладається як сир. А сирник це блюдо найчастіше називають в Росії.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Сирники і сирники - це одне і те ж блюдо, яке має дві різні назви.