Різниця між керамічною цеглою і керамічним каменем

Різниця між керамічною цеглою і керамічним каменем

Якщо виникає питання, що краще використовувати в будівництві будинку - керамічна цегла або камінь, - то далеко не всі можуть сказати, а чим же вони відрізняються. Адже обидва матеріали міцні, екологічно чисті, відповідають всім встановленим міжнародним нормативам і відмінно підходять до наших кліматичних умов. Так що ж вибрати?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Керамічний (або ж червоний) цегла - будівельний матеріал, що виготовляється з глини з використанням певних добавок, які формують ті чи інші якості матеріалу, з подальшим його випалюванням. Червона цегла, поряд з білим (силікатним), є одним з двох основних видів цегли.

Керамічна цегла

Керамічна цегла можна розділити за габаритами: одинарний, потовщений, "євро", модульних розмірів; наявністю чи відсутності у виробі пустот: пустотілий; за фізичними характеристиками: ефективний, звичайний і ін. Така цегла може бути виконаний методом пластичного формування (зазвичай) або напівсухого пресування.

Камінь керамічний - це порожнисте виріб великих розмірів, що виготовляється з глинистої сировини (суміш сірої та червоної глини) з різними добавками і призначене для облаштування кладок внутрішніх і зовнішніх стін.Камінь випускається за кількома технологіями укладання. Особливу міцність камінь набуває після випалу і висушування.

Керамічний камінь до змісту ↑

Порівняння

Керамічна цегла відрізняється від керамічного каменю насамперед розмірами - камінь значно більше.

Однак основне їх відмінність полягає в області застосування. Керамічна цегла - облицювальний матеріал (використовується для створення внутрішніх інтер'єрів, зовнішніх стін і ін.), А керамічний камінь зазвичай застосовується для установки міжкімнатних перегородок, кладки внутрішніх і зовнішніх несучих стін. Застосування керамічного каменю значно скорочує час зведення стінових конструкцій і відчутно зменшує витрату розчину.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Керамічна цегла менше за розмірами, ніж камінь.
  2. Керамічна цегла використовується для облицювання.
  3. Керамічний камінь застосовується при зведенні несучих стін і створення міжкімнатних перегородок.