Різниця між каскадом і драбинкою

Різниця між каскадом і драбинкою

Кожній жінці хочеться, щоб нова стрижка принесла позитивні емоції, радувала не тільки в день відвідування салону, але і довгий час після. Для цього достатньо розуміти, який ефект в результаті потрібен, і підібрати відповідну стрижку. Мабуть, одними з найпопулярніших в даний час є варіанти "каскад" і "драбинка". Тільки не всім відомо, що це дві різні стрижки, кожна з яких виконується в своїй техніці і працює на певні завдання. У чому ж схожість? А головне, чим відрізняється каскад від драбинки? З'ясуємо раз і назавжди, щоб без сумнівів говорити майстру правильна назва і отримувати очікуваний результат.

Зміст статті

  • Подібність драбинки і каскаду
  • Порівняння
  • Таблиця

Подібність драбинки і каскаду

По-перше, обидві стрижки базуються на нерівних Прядко, що є ключовим схожістю драбинки і каскаду. Саме цей момент вносить максимум плутанини, змушує жінок вважати терміни всього лише різними позначеннями для одного і того ж.

По-друге, як каскад, так і драбинка можуть виконуватися на волоссі самої різної довжини: коротких, середніх, довгих. Однак візуально дві стрижки виглядають зовсім по-різному.

до змісту ↑

Порівняння

Головна відмінність каскаду від драбинки, про який важливо знати кожній жінці, полягає в одержуваному за допомогою кожної з стрижок ефекті.Якщо ваша мета - максимум обсягу при укладанні волосся, то каскад буде кращим рішенням. Якщо ж ви хочете стрижку на основі м'яких ліній, плавний перехід, то сміливо просите майстра зробити драбинку. Вона красиво обрамляє обличчя, але не дає обсягу біля коріння і по всій довжині волосся.

Техніка виконання у стрижок, відповідно, теж різна. Каскад буде добре виглядати тільки на досить густий шевелюрі, так як у цього варіанту на маківці волосся коротке, а далі йде поетапне подовження за рахунок прядок. Це більш складна стрижка, до того ж вимагає значних зусиль при укладанні.

Каскад

У драбинки помітний перепад довжин є тільки у особи, а ззаду він маленький і плавний (на кінчиках). В даному випадку прядки м'яко переходять одна в іншу, з укладанням стрижка виглядає більш гладкою, ніж каскад. Виконуватися драбинка може на волоссі різної густоти.

Драбинка

Ще одна відмінність полягає в тому, що при створенні каскаду прядки часто виконуються рваними, що робить стрижку динамічніше. У випадку з драбинкою вони традиційно більш рівні.

Існують деякі рекомендації по вибору одного з двох розглянутих типів стрижки з урахуванням кольору волосся. Так, наявність колорирования робить каскад особливо ефектним. Перепад довжин і обсягів додатково акцентуються. Помітні тони, як рудий, платиновий або чорний, теж вдаліше виглядають з більш зухвалим і енергійним каскадом. У свою чергу, фарбування волосся методами розтягування кольору (омбре, Шатушь і т. П.) Красиво і гармонійно доповнюються стрижкою "драбинка".

до змісту ↑

Таблиця

Узагальнимо і ще раз подивимося, в чому різниця між каскадом і драбинкою, за допомогою таблиці.

Каскад Драбинка
Надає волоссю об'єм Майже не додає об'єму
Краще виглядає на густих волоссі Хороша при будь густоті волосся
Значний перепад довжин прядок по всій голові сильний, але плавний перепад довжин тільки у особи
Складніше в укладанні Простіше в укладанні
Прядки можуть бути рваними Пасма найчастіше рівні
Особливо добре виглядає на волоссі з колоруванням або мають яскравий відтінок < Красиво доповнює фарбування омбре, Шатушь і т. п.