Різниця між карвінгом і біозавивкою

Різниця між карвінгом і біозавивкою

Сучасні дівчата втомилися одноманітності, їм хочеться постійно змінюватися і дивувати оточуючих новими образами. У пошуках оригінальних стилістичних рішень вони вдаються до різних способів фарбування, завивки і випрямлення. Нині в моді чарівні кучерики, отримати які можна за допомогою застосування сучасних технологій. Карвінг або біозавивка - в чому їх відмінності, і яким способом віддати свою перевагу? Постараємося відповісти на ці актуальні питання.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Карвінг - хімічна обробка волосся щадними складами з використанням бігуді різної форми і розміру. Забезпечує додатковий обсяг і довготривалий ефект укладання.

Біозавивка - технологія завивки за допомогою бігуді і спеціальних складів. Покращує структуру і зовнішній вигляд волосся.

до змісту ↑

Порівняння

Процедура карвінгу є різновидом довготривалої укладання і проводиться з використанням особливого щадного складу. Він значно слабкіше складу для біозавивка, з ним не вийде досягти ефекту тугого завитка. Показаннями до застосування карвінгу служать тонкі і неслухняне волосся. Після процедури вони стають значно пишніше і об'ємніше, а якщо завити волосся на бігуді, локони збережуться надовго. Хімічний розчин, застосовуваний для процедури, впливає виключно на поверхневий шар волосся, що відрізняє дану технологію від класичної хімії.Ефект від карвінгу зберігається всього 1-2 місяці. Процедура протипоказана власницям пошкоджених і недавно фарбованого волосся.

Спеціальний склад, який використовується для біозавивка, включає в себе біологічний білок, подібний за структурою з людським білком. Завдяки цій процедурі волосся набуває блискучий і доглянутий вигляд, а міцні пружні локони зберігаються на півроку. Біозавивка підходить для забарвлених і пошкоджених волосся, але найкраще закріплюється на натуральних. У порівнянні з карвінгом биозавивка обходиться дорожче, адже ефект від неї є більш тривалим.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Карвінг - довготривала укладання, що дозволяє надати волоссю легку хвилястість. З біозавивкою ж виходять міцні пружні локони.
  2. Ефект від карвінгу зберігається трохи більше 2 місяців, тоді як результат біозавивка помітний протягом півроку.
  3. Процедура карвінгу протипоказана власницям пошкоджених і недавно фарбованого волосся, біозавивка таких протипоказань не має.
  4. За рахунок більш тривалого і помітного ефекту биозавивка є більш дорогою процедурою, ніж карвінг.