Різниця між Кардіомагнілом і Аспірином

Різниця між Кардіомагнілом і Аспірином

Постійні стреси і хвилювання, на жаль, не є рідкістю в наш неспокійний століття. Все частіше трапляється, що зовсім молоді люди виявляються на лікарняному ліжку з серцевими нападами, а то і з інфарктом або з інсультом. Щоб цього не відбувалося, фахівці радять приймати невелику дозу аспірину, а для цього призначають Кардіомагніл або Аспірин кардіо. Спробуємо розібратися, чим же відрізняються ці два препарати один від одного.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

кардіомагніл - це антиагрегантний препарат, який належить до групи засобів, що попереджають серцево-судинні захворювання і ускладнення, пов'язані з ними. У ньому міститься збалансована доза ацетилсаліцилової кислоти та антацидів, який захищає слизову оболонку судин.

кардіомагніл

Аспірин - це лікарський препарат, який належить до групи нестероїдних протизапальних препаратів. Він має болезаспокійливу, протизапальну, жарознижувальну властивостями, а також використовується в якості антиагреганта при тромбозах і захворюваннях судин.

Аспірин до змісту ↑

Порівняння

Перш за все, Кардіомагніл і Аспірин запобігають утворенню тромбів, а ще знижують ризик розвитку інфаркту міокарда у людей, які страждають на ішемічну хворобу серця.Аспірин широко застосовується в будь-якому вигляді для профілактики повторних інсультів, а також під час гострого інфаркту. Він незамінний, коли у пацієнта виникає підвищена здатність тромбоцитів до склеювання, тим самим - до утворення тромбів і закупорки судин. Застосування аспірину теж широко поширене для попередження і лікування серцево-судинних захворювань. Як правило, його також призначають для профілактики і лікування утворення тромбів і розрідження крові.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Аспірин (ацетилсаліцилова кислота) - це протизапальний нестероидное засіб. Кардіомагніл - це той же аспірин разом з антацидами, що захищає шлунок від роздратування кислотою.
  2. Аспірин не можна застосовувати при виразці шлунка. Кардіомагніл дозволено приймати, якщо виразка поза загостренням.