Різниця між капрі і бриджами

Різниця між капрі і бриджами

Стильна, грамотно підібраний одяг допомагає жінці виділитися з натовпу і підкреслити свою індивідуальність. Нарівні з брюками класичного крою багато представниць слабкої статі люблять носити укорочені моделі, які ідеально підходять для жаркої погоди. До розряду таких відносяться капрі та бриджі. Завдяки зручності і привабливому зовнішньому вигляду вони завоювали шалену популярність серед сучасних модниць. Однак деякі жінки не бачать особливої ​​різниці між даними предметами гардероба.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Капрі

Капрі - укорочена модель брюк довжиною приблизно до середини гомілки. Є різновидом бриджів. Даний предмет одягу був придуманий на італійському острові Капрі в кінці 1940-х років. Цим і пояснюється його химерна назва. Подібні укорочені брюки були створені спеціально для прогулянок по узбережжю, адже в них можна сміливо зайти в воду по щиколотку, не побоюючись намочити штанини. Трохи пізніше капрі поширилися по багатьом країнам світу і стали використовуватися для повсякденного носіння. Особливу популярність вони завоювали в Європі в 1950-х роках. Через десятиліття капрі вийшли з моди і повернулися на сторінки глянцевих журналів лише на початку XXI століття. Довжина сучасних моделей закінчується трохи вище рівня щиколотки.

Бриджі

Бриджі - укорочені брюки, що доходять до середини коліна або опускаються трохи нижче нього.Мають облягаючий крій. У XVI-XVIII століттях під даним терміном малися на увазі кюлоти, які виступали частиною стандартного західноєвропейського чоловічого костюма. Трохи пізніше бриджі стали використовуватися для верхової їзди, в той час вони носилися з високими довгими чобітьми-ботфортами. Аж до XVIII століття подібні штани вважалися суто чоловічим одягом. На сьогоднішній день бриджі виступають універсальним предметом гардеробу. Однак для повсякденного носіння їх набагато частіше застосовують жінки. Тим часом в якості спортивного екіпірування подібні облягаючі брюки підходять представникам обох статей.

до змісту ↑

Порівняння

Як видно з визначень, головна відмінність виробів полягає в їх довжині. Так, капрі можуть доходити до середини гомілки, а деякі моделі закінчуються трохи вище щиколотки. Бриджі ж спускаються до коліна і іноді злегка прикривають його. Спочатку вони вважалися суто чоловічим елементом одягу і заправлялися в високі чоботи. Цим і пояснюється облягаючий фасон подібних брюк. Вони щільно обтягують фігуру, завдяки чому більше підходять дамам з ідеальними пропорціями. Тоді як капрі є куди більш вільної моделлю укорочених штанів, найчастіше расклешенной донизу. Такий елемент одягу підходить для дам будь-якої комплекції. Однак варто зазначити, що в зв'язку зі схильністю візуально вкорочувати фігуру він рекомендований високим представницям слабкої статі.

Ще одна відмінність капрі від бриджів полягає в тому, що штани другого типу нерідко застосовуються як елемент спортивного екіпірування. У них зручно займатися фітнесом, аеробікою, танцями, кінними прогулянками, грати в американський футбол і т.д. Звичайно, існують моделі бриджів, адаптовані для повсякденного носіння. Однак їх все одно прийнято поєднувати зі спортивним одягом і взуттям: майками, футболками, кросівками, кедами. Бриджі популярні як у жінок, так і у чоловіків. Що ж стосується капрі, то вони вважаються універсальним предметом гардеробу. Залежно від фасону і матеріалу штанів їх можна носити на роботу, надягати на побачення, поєднуючи з легкими блузками і туфлями на підборах, використовувати для щоденних прогулянок і т. П. Варто відзначити, що капрі отримали набагато більшого поширення серед представниць слабкої статі. Тоді як чоловіки більше тяжіють до подовженим шортів вільного крою.

Підіб'ємо підсумок, в чому різниця між капрі і бриджами.

Капрі Бриджі
Чи доходять до середини гомілки або закінчуються трохи вище щиколотки Довжина до коліна або трохи нижче
Мають вільний крій, часто расклешени донизу Більш облягаючий фасон
Підходять дамам будь-якої комплекції Виглядають добре лише на струнких жінок
є універсальним предметом гардеробу Часто застосовуються як елемент спортивного екіпірування
Набули поширення переважно серед жінок Користуються популярністю як у дам, так і у чоловіків