Різниця між вбудованої посудомийної машиною і звичайної

Різниця між вбудованої посудомийної машиною і звичайної

Мало хто господині в захваті від такої домашньої роботи, як миття посуду. При уявній простоті цей обов'язок досить нудна і займає багато часу, який можна було б присвятити себе улюбленій і рідним. І тут на допомогу жінкам приходить посудомийна машина. З такою технікою на кухні ваші обов'язки будуть зведені до мінімуму: завантажити брудну і через деякий час дістати вже зовсім чистий посуд.

Посудомоечная машина може бути звичайною і вбудовується. Спочатку розібравшись у відмінностях однієї моделі від іншої, можна підібрати варіант, що ідеально підходить для вашої кухні.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Посудомоечная машина - пристрій, який призначений для автоматичної мийки та сушки посуду.

до змісту ↑

Порівняння

Вбудована посудомийна машина відрізняється від звичайної посудомийки тим, що вона встановлюється безпосередньо в кухонні меблі. Така модель може повністю "сховатися" за дверцятами шафки: в такому випадку панель управління буде доступна тільки після відкриття дверцят. Також посудомийка буває частково прихованою: керувати нею можна і при закритому шафці.Важливий момент: вибираючи меблі для вбудованої посудомийної машини, врахуйте, що вона повинна бути "з запасом" з усіх боків (мінімум 3 см) для кращої вентиляції.

Вбудована посудомийна машина

Звичайна посудомийна машина в меблі не вбудовується, тому при її виборі керуйтеся стильовим рішенням і кольором кухонного гарнітура, адже вона повинна гармонійно вписатися в інтер'єр кухні.

Відрізняються ці два види посудомийних машин і зовнішнім виглядом. Через те що вбудовується посудомийка спочатку призначена для установки в кухонну шафку, вона може мати досить неестетичний вигляд (не приховані кріплення).

Ціна на вбудовані посудомийні машини в середньому на 20-30% вище, ніж на звичайні моделі з такими ж технічними характеристиками.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Вбудована посудомийна машина встановлюється безпосередньо в шафку, звичайна розташовується окремо від кухонних меблів.
  2. У вбудовується посудомийної машини досить неестетичний вигляд через розташованих на ній не прихованих від стороннього погляду кріплень.
  3. Ціни на вбудовані посудомийки вище, ніж на звичайні машини з такими ж технічними характеристиками.