Різниця між брюнеткою і шатенкою

Різниця між брюнеткою і шатенкою

Брюнетка володіє чорними, синьо-чорними (як вороняче крило) або дуже темними локонами, наприклад, темно-каштановими. У шатенки ж волосся темно-русяве або всіх відтінків каштанового, крім, відповідно, самого темного. Цікаво, що французьке слово brunet ( "брюнет") походить від brun ( "коричневий, смаглявий, темний"), що співзвучно англійському brown і німецькому Braun з аналогічним значенням. А слово, також з французької мови, châtain ( "шатен") утворено від châtaigne ( "каштан"), що бере коріння від латинського castanea з тим же змістом. Тобто "шатен" і "Каштан" - спочатку близькі один одному поняття, які мають спільні лінгвістичні корені. У кори і плодів каштана дуже багато різноманітних відтінків. Так само як і у волосся каштанового кольору безліч колірних варіацій і нюансів. Згідно з дослідженнями вчених, слова "брюнет" і "шатен", якими ми зараз активно користуємося, прийшли в російську мову з французького ще в XIX столітті.

Так що відносити шатенок "майже до брюнеткам" абсолютно неправильно. У шатенок свій цветотип, їм підходять певні тони одягу і макіяжу, а також аромат парфумів, у них особливі темперамент і характер, поведінку і сексуальні переваги. Шатенки прекрасно виглядають в одязі кольору кави і молочного шоколаду, а також фіолетовою, жовтої, сірої, бірюзовою, блакитний, рожевої. Не рекомендується їм тільки чорний або тільки білий колір, їх бажано "розбавляти" іншими.Шатенкам варто уникати занадто темних тонів. Брюнетки ж вигідно виглядають в нарядах всіх відтінків червоного кольору: у вишневому, бордовому, малиновому, томатному, а також в білому, чорному, синьому, зеленому, чорному, лавандовому, персиковому. Цим жінкам відмінно підходять глибокі виразні тони, роблячи їх ще загадковіше і цікавіші.

Зліва - шатенка. Праворуч - брюнетка

Яскраві насичені відтінки навіть в денному макіяжі - також перевага брюнеток. Блискуча губна помада вишневого або бордового кольору в поєднанні з пекучими темним волоссям зробить брюнетку викликає або вульгарною, а, навпаки, підкреслить її природну красу. Пастельні бліді тони косметики при помітної зовнішності брюнетки виглядають досить неприродно. Матові відтінки - перевага шатенок, їх козир - спокійний витончений колір очей і губ.

Якщо ж мова йде про аромат парфумів або туалетної води, то брюнеткам найбільше йдуть солодкуваті, пряні, різкуваті запахи з "східної" ноткою, з жасмином, флердоранжем, сандалом, мускусом і амброю. Образ шатенки чудово доповнять будь-які свіжі, ніжні квіткові духи, наприклад, з акацією, гарденією, запашним горошком, жимолость.

Вважається, і цілком справедливо, що брюнеткам притаманні такі властивості натури, як пристрасність, імпульсивність, експресивність, норовливість, ревнивість і навіть мстивість. Не дарма ж жінка-вамп - це саме брюнетка. Помічено, що у темноволосих фатальних красунь в організмі більше чоловічого гормону під назвою тестостерон. Тому їм властиві типово "чоловічі" якості: діяльність і владність, незалежність і прагнення до домінування. Шатенки славляться більш спокійними, врівноваженими, грунтовними, поступливими і надійними, викликають більше довіри.Психологи відзначають чуттєвість і цілеспрямованість брюнеток, м'якість і миловидність шатенок. Підвищений рівень тестостерону дозволяє натуральним брюнеткам раніше дозрівати в сексуальному плані. У шатенок ж більш збалансований гормональний фон, тому вони пізніше вступають в період статевої зрілості і навіть, згідно з дослідженнями, рідше досягають оргазму.

Науково доведено, що у середньостатистичної шатенки на голові приблизно 110 тисяч волосків, а у брюнетки - 100 тисяч. При цьому волосся брюнеток більш товсті і жорсткі, міцні.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. У брюнеток - чорні або темно-каштанове волосся, у шатенок - темно-русяве і всі відтінки каштанового (крім самого темного).
  2. Брюнеткам і шатенкам підходять різні кольори одягу і макіяжу, аромати парфумів. Дві ці представниці прекрасної статі відрізняються за темпераментом і характером, манерою поведінки.
  3. У брюнеток в організмі більше чоловічого статевого гормону - тестостерону, тому вони зазвичай раніше дозрівають в сексуальному плані.
  4. У шатенки на голові більше волосся, ніж у брюнетки, при цьому у останньої вони більш товсті і міцні.