Різниця між брондірованіе і колоруванням

Різниця між брондірованіе і колоруванням

Сучасні процедури фарбування волосся дають можливість використовувати безліч різних технік. Число перукарських послуг зростає з кожним днем, щоб салони могли догодити всім запитам досвідчених клієнток. Основні тенденції в фарбуванні волосся - це колорування і брондірованіе. Обидва методи завоювали популярність і знайшли прихильниць серед жінок, але мало хто знає подробиці їх виконання, а також деякі нюанси даних технік. У загальному розумінні бронювання являє собою вид колорування. Але в салонах ці процедури зазвичай розділяються. Так в чому різниця між брондірованіе і колоруванням, і чому відбувається подібне відокремлення?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Колорирование є одним з видів фарбування волосся, при якому локони набувають більш одного відтінку кольору. Але салонна процедура зазвичай включає використання контрастних тонів, що істотно відрізняються від природних. Колорування воліють любительки привертати увагу - зухвалі і яскраві особи. Воно також має декілька варіацій, серед яких виділяють техніку брондірованія - перехід від більш темного тону до світлого.

В основі брондірованія лежить природність, м'яке і плавне перетікання одного кольору в інший.Така техніка підійде дівчатам, які не визначилися, що їм подобається більше - темний або світлий колір волосся, але в той же час бажають виглядати відповідно до модними тенденціями.

до змісту ↑

Порівняння

Незважаючи на схожість, є деяка відмінність брондірованія від колорирования.

Техніка брондірованія виконується з використанням не менше трьох тонів і не більше п'яти. При цьому вони підбираються так, щоб домогтися плавного переходу і ефекту "вигорілого волосся" або легких відблисків. У коренів локони повинні придбати темний колір, а світлими ставати на відстані сантиметра від верхівки голови. В кінцевому рахунку волосся знаходять медові, бронзові, пшеничні або кавові відтінки. Якщо локони спочатку належать брюнетці або шатенка, то їх повністю фарбують на тон світліше, а після приступають до зміни кінчиків. Основне завдання - образ повинен бути ніжним, натуральним, не надто зухвалим, елегантним.

При техніці колорирования допускається надання кольору тільки одного пасма в будь-якому місці або фарбування всіх волосся в абсолютно відмінні один від одного кольору. Використовуються будь-які тони фарби - від природного до абсолютно незвичного ока. Натуральний колір може бути залишений за бажанням клієнтки, навіть якщо пофарбовані пасма сильно контрастують з вихідними. Допускаються різкі переходи від кольору до кольору. Процедура дозволяє надати візуальний обсяг, підкреслити незвичайну зачіску. В основному колорирование орієнтоване на яскраві образи, використання широкої кольорової палітри.

Можна відразу зауважити, чим відрізняється брондірованіе від колорирования. Однак навіть якщо дві техніки в салонах і виділяються як різні процедури з різною вартістю, то спочатку брондірованіе є одним із способів виконання колорування, як і мелірування, омбре і інші подібні види градиентного фарбування.

до змісту ↑

Таблиця

Брондірованіе Колорирование
Природні кольори переважно теплих відтінків Різноманітні кольори
Не менш трьох і не більше п'яти тонів Один і більше тон < Певна техніка фарбування
фарбування будь-яких пасом Природність і натуральність
Яскравість і контрастність