Різниця між книгою і брошурою

Різниця між книгою і брошурою

Незважаючи на те, що комп'ютери і подібні до них пристрої сьогодні завойовують позиції з космічною швидкістю, витісняючи багато предметів побуту, не хотілося б думати, що така доля чекає книгу. Книга була поруч з людиною протягом століть; кожен погодиться, що друковані видання мають особливим шармом, як поїзди в наш аеровек. Але зайдіть в книжковий магазин, побувайте на екскурсії в друкарні, видавництві. Там книги точно вмирати не збираються, як і брошури. До речі, а ви знаєте, чим відрізняється книга від брошури?

По-перше, слово "книга" в російській мові має кілька значень. Це і твір, що становить окремий том, і листи в твердій палітурці для ведення обліку або записів. Але ми більш зацікавлені в книзі як основний вид друкованої продукції. Книга, з поліграфічної точки зору, повинна мати твердий палітурка (хоча можливий і м'який), обсяг сорок вісім і більше сторінок. Книга - неперіодичне видання, що володіє чітко вираженою структурою (як-то: обкладинка, форзац, титульний лист, зміст і так далі). Брошура - вид друкованої продукції, який є невеликою книгою до сорока восьми сторінок за обсягом, найчастіше без твердого палітурки.Спосіб брошюровки - скріпки, Стек гілок брошюровка.

Якщо відійти від поліграфії, то книг буває дуже багато: довідники, художня література, комікси, підручники і т. Д.) Відповідно, їхні цілі різні: навчальна, розважальна, аксіологічна, наочно-демонстративна. Брошури ж зазвичай служать для надання інформації рекламного або навчального характеру. Місце книги в житті людини неоціненне, вона давно перейшла початкові кордону і потрапила в розряд "святого". Брошура же знає своє місце і може скласти конкуренцію хіба що глянцевому журналу.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Книга більше за обсягом, ніж брошура;
  2. Книга і брошура відрізняються способом брошюровки;
  3. Книга відрізняється від брошури чітко вираженою складною структурою;
  4. Книга і брошура виконують різні функції, причому книга має не тільки великою кількістю функцій, але і великим числом різновидів.